Блискавичний полтергейст прокотився оселями козятинців

Блискавичний полтергейст прокотився оселями козятинців
  • Недільного вечора чергова негода, з поривами сильного вітру, дощу та блискавки прокотилась над Козятином.
  • Потужний електричний розряд величезної сили влучив через електричну мережу, протяги, супутникові та ефірні антени до осель козятинчан.
  • У деяких будинках погоріла вся побутова техніка, яка на той час була вімкнена в розетки.

За словами керівника «Укртелекому» Романа Бохонко, до них, станом на 24 червня, звернулось 25 користувачів інтернету, у яких були зіпсовані інтернет-модеми.

В одному з домогосподарств Козятина шарова блискавка завітала до кімнати господині, коли жінка прасувала білизну перед працюючим телевізором. Жовто-рожева куля з'явилась перед очима жінки тої миті, коли вона вимкнула з розетки праску. Підвівши очі, здивована господиня побачила перед собою вогняну кулю, яка на відстані метра від неї луснула, мов мильна бульбашка. Пролунав вибух, схожий на запуск салюту. Погас екран телевізора. У будинку зникло світло.

– Що то за чортівня? - подумала. - Я навіть не злякалася, все було так несподівано, – розповідає господиня.  

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up