Богатирем став Дмитро Савчук

Богатирем став Дмитро Савчук

На базі залізничного училища пройшли змагання силачів

У середу, 10 жовтня, в спортивному манежі Козятинського залізничного училища пройшли богатирські ігри. Присвячені вони були 140-ій річниці з дня заснування закладу та українському борцю — шестиразовому чемпіону світу Івану Піддубному.

У змаганнях богатирів взяли участь 10 спортсменів — учні училища.

Це Олег Стогній, Олександр Черевко, Петро Любчик, Олександр Стенічів, Богдан Іщук (група 28 ПМЕ- помічник машиніста електровоза), Дмитро Савчук (група 20 ПЕМ), Микола Брагін (група 103 ПМЕ), Олег Коваль, Олексій Кубальський (група 304 ПМЕ), Влад Близнюк (група 312 ЕМ - електромережі).

Почали турнір спортсмени-богатирі з жартівливого конкурсу під назвою “Пробіжка фермера”. Атлети долали дистанцію з балонами вагою 65 кг на кожну руку. Не менш захоплюючою для глядачів і виснажливою для строгменів була вправа №2. Колесо вагою 220 кг перекидали на кількість вдалих спроб.

Вправа №3 — “Біг з коромислом”. У конкурсі замість коромисла з водою була штанга вагою 120 кг.

Піся трьох силових вправ організатори богатирських ігор дали атлетам відпочити та провели конкурс під назвою “Повелитель води”. Заключався він в тому, хто скоріше  вип’є пляшку води.

Вправа №4 — тяга авто. Машину вагою 3,5 тонни потрібно було на швидкість протягнути дистанцією в 25 метрів. У цій вправі, крім сили спортсмена, неабияке значення мала вага атлета і взуття, в якому змагався богатир.

Підготували організатори богатирям і спортивно-розважальний конкурс під назвою “Пельмені мен”. З цим конкурсом впоралися всі учасники. На то вони й богатирі училища.

І в останній вправі “карусель” спортсмени ходили по колу, долаючи сектори дистанції.  

Після проведених п’яти вправ і двох конкурсів богатирем училища став Дмитро Савчук. Друге місце і срібну нагороду виборов Олег Стогній. Лауреатом бронзової нагороди став Петро Любчик.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up