Богдан Боровський про пошуки сина: «Я всю Деміївську обходив. Ніхто його не знає і не бачив»

Богдан Боровський про пошуки сина: «Я всю Деміївську обходив. Ніхто його не знає і не бачив»
  • Пошуки 23-річного козятинчанина Владислава Боровського тривають. Нагадаємо, що його контакт з рідними обірвався ще 10 січня. Батьки звернулися до правоохоронних органів із заявою про зникнення сина. Але, на жаль, поки що ніякої інформації про те, де він і що з ним, немає.

Як розповідала нам раніше мама Влада Світлана, вони з сином завжди були на зв'язку, не сварилися, все було добре. А потім він перестав відповідати на дзвінки і виходити на зв'язок. Хлопець живе у Козятині, але час від часу їздив до столиці на підробітки.  В помешканні, де мешкав Владислав, всі речі на місці, крім невеликого салатового рюкзака. А з документів — відсутній український паспорт.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up