Бути спонсором - не подвиг

Бути спонсором - не подвиг

Відповідь підприємцю, що роздавав спортсменам солодко-кислі яблука

Недавно в нашому місті відбувся спортивний захід для дітей. Під час його висвітлення в пресі в редакцію нашої газети зателефонували організатори того ж заходу. У телефонній розмові був натяк на те, що в статті обов’язково повинні бути відзначені по призвіщах спонсори, які пригостили спортсменів солодощами та фруктами.

З цього приводу мені пригадався анекдот з комуністичного минулого. На одному з сільських з’їздів виступає оратор. Він роздає компліменти своїм односельцям, хто щось зробив для громади і кого підвищили по службі. Тут голос з президії: “Миколо, за мене, за мене щось приємне скажи!” Тут оратор і видав. Каже: “А яких висот досяг наш парторг раніше, всі ви знаєте, це був перший злодій на селі, а тепер його місце тільки в президії”. Звичайно, злодій-парторг з анекдоту не йде в ніякі порівняння щодо підприємців, які пригостили спортсменів. Та й думаю, що спонсори, принісши той дарунок, не ставили ціль бути відомими в пресі. Тому що не завжди бажання штучної похвали приводить до позитивного результату.

У нашому випадку, як в анекдоті з парторгом, міг спрацювати зворотній ефект. Роздані дітям фрукти, що мали привабливий вид, не були за оцінкою окремих спортсменів бездоганними за смаковими якостями. Вийшло, як вийшло.

Як кажуть, дарованому коню в зуби не заглядають. Тому в статті краще було обмежитись окремою фразою про дарунок спонсора, ніж описувати про солодко-кислі яблука. Що ми й зробили.

Бути спонсором - не подвиг. Подвиг, це самі діти-спортсмени, їхні батьки і тренери. Тренер та спортсмен спільними зусиллями досягають результату. Тож саме їм — спортсменам відведена ключова роль. Несправедливо буде, упом’янувши імена спонсорів, не відмітити тих платників податків, хто наповнює бюджет міста. Звідки виділяються кошти спортивним організаціям для будівель спортивних майданчиків чи бігових доріжок. За них ми мало що знаємо, вони перерахували кошти і залишаються в тіні. Але ж вони є! Ми тільки знаємо чиновників, які за бюджетні кошти приходять перерізати яскраву стрічку якоїсь споруди

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up