Бутси на цвях вішати рано - створили команду «Моноліт» для футболістів-ветеранів

Бутси на цвях вішати рано - створили команду «Моноліт» для футболістів-ветеранів
Команда Моноліт Козятин— Ветерани
  • Недавно ФК «Моноліт» створив ФК клуб «Ветеран Козятин», у складі, якого будуть грати ветерани колишнього Козятинського району і міста Козятин. Ветеранський ФК вже виступає в чемпіонаті Житомирської області групи південь.
  • Про чемпіонат і які команди там гратимуть нам розповіли начальник команди «Моноліт» Геннадій Ткачук та голова міської федерації футболу Олександр Шевчук

— Геннадій Васильович розкажіть, яка основна мета створення в Козятині ФК «Моноліт» 40+ і які козятинські футболісти там гратимуть?

— Сорокарічні футболісти також люблять футбол, як люблять його молоді футболісти. Тільки за фізичними даними вони вже не можуть грати в такій команді як «Моноліт» «Моноліт» — це команда, якої в Козятині ще не було. Але вікові футболісти не спортсмени-пенсіонери і не мають бажання йти з футболу. Житомиряни створили чемпіонат ветеранів, в якому, крім нас бере участь ще 12 футбольних клубів.

У складі ФК «Моноліт» буде грати весь керівний склад основної команди, а також голова міської федерації Олександр Шевчук, такі знані ветерани футболу, як Володимир Божко, Дмитро Шутов, Володимир Тучак, Ігор Шевчук, Дмитро Липський, Іван Ромашкан, Іван Боршуляк, Юрій Мосюйда, Віктор Сослюк.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up