Бюджет району отримає додатково 25 тисяч державних коштів

Бюджет району отримає додатково 25 тисяч державних коштів
  • Кабінет Міністрів України розблокував постанову 500-р про розподіл коштів з державного бюджету місцевим для соціально-економічного розвитку.
  • На що будуть спрямовані бюджетні кошти у Козятині та районі — читайте у нашому матеріалі.
     

Про те, що Кабмін «розморозив» бюджетні кошти, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

«Ця постанова важлива для місцевого самоврядування, тому що вона дає можливість завершити об’єкти, робота над якими була розпочата. Я вже розповідав про недобудований корпус гімназії з басейном у Прилуках. Там 90 % (!) готовності. І місцева влада не може його закінчити, тому що Кабмін заморозив проплати», — йдеться у дописі.

 

Чиновник також виклав посилання на документ, у якому вказано, на які саме об’єкти скільки коштів мають виділити з державного бюджету. Згідно з документом, бюджет міста додаткових коштів не отримає. Бюджет району отримає 25 тисяч гривень. Кошти спрямують на придбання звукопідсилювальної техніки для клубу у селі Дубові Махаринці.

«Замороженими» залишаються кошти для придбання:

  • дитячого спортивно-ігрового майданчика для школи № 2 (було передбачено 50 тисяч гривень);
  • гімнастичного килимка та інвентарю для дитячої юнацько-спортивної школи (із 55 тисяч виділили лише 13 900 гривень);
  • стоматологічних установок та масляного компресора для Стоматологічної поліклініки (із запланованих 100 тисяч виділили 38 700);
  • будівництва водогону у селі Пустоха (планувалося виділити 100 тисяч);
  • а також придбання одягу для сцени будинку культури села Михайлин та звукопідсилюючої апаратури для низки клубів у районі.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up