Частина Махнівки у самому центрі Козятина

Частина Махнівки у самому центрі Козятина
  • Свого часу Козятинська районна рада намагалася віддати Самгородку другий поверх поліклініки районної лікарні, але все пішло не за планом.
  • Подібна ситуація трапилася і з іншим приміщенням у місті, щоправда, тут усе вийшло

На перехресті Пилипа Орлика і Героїв Майдану стоїть будівля, де розташовані кілька установ та організацій. Серед них казначейство і відділ державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Місцеві кличуть цю будівлю по-різному. Хтось «Орантою», через вивіску з назвою страхової компанії. Хтось управлінням агропромислового розвитку, позаяк тут була районна установа з такою назвою.

Ця будівля розташована на Пилипа Орлика, 10. Частина споруди, яка має окрему юридичну адресу Пилипа Орлика, 8/26, належала до спільної комунальної власності громад Козятинського району. Того самого, який ліквідували минулого року і приєднали до Хмільницького.

На передостанній у своїй історії 39-ій сесії Козятинська районна рада прийняла рішення про передачу частини будівлі на Пилипа Орлика у господарське відання райагрооб’єднання «Козятинська рада сільськогосподарських підприємств». Його заснували фермерські господарства, кооперативи та сільгосптовариства Козятинщини.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:43 Жнива-2022: на Вінниччині розпочали збір урожаю з озимого ячменю 19:37 В громадських місцях Вінничини заборонять курити пристрої для нагрівання тютюну 17:08 Залишили сміття після посиденьок 16:11 У Козятині змінили тариф на вивезення та захоронення сміття. Скільки платитимемо? (Оновлено) Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 14:30 Тричі ходив до магазину і крав горілку: поліцейські зловили крадія оковитої. Яке буде покарання? 13:08 Дякували Богу і просили миру: козятинчани зібрались на молитовне віче 11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up