Частина Махнівки у самому центрі Козятина

Частина Махнівки у самому центрі Козятина
  • Свого часу Козятинська районна рада намагалася віддати Самгородку другий поверх поліклініки районної лікарні, але все пішло не за планом.
  • Подібна ситуація трапилася і з іншим приміщенням у місті, щоправда, тут усе вийшло

На перехресті Пилипа Орлика і Героїв Майдану стоїть будівля, де розташовані кілька установ та організацій. Серед них казначейство і відділ державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Місцеві кличуть цю будівлю по-різному. Хтось «Орантою», через вивіску з назвою страхової компанії. Хтось управлінням агропромислового розвитку, позаяк тут була районна установа з такою назвою.

Ця будівля розташована на Пилипа Орлика, 10. Частина споруди, яка має окрему юридичну адресу Пилипа Орлика, 8/26, належала до спільної комунальної власності громад Козятинського району. Того самого, який ліквідували минулого року і приєднали до Хмільницького.

На передостанній у своїй історії 39-ій сесії Козятинська районна рада прийняла рішення про передачу частини будівлі на Пилипа Орлика у господарське відання райагрооб’єднання «Козятинська рада сільськогосподарських підприємств». Його заснували фермерські господарства, кооперативи та сільгосптовариства Козятинщини.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up