Через порушення «Хлібодар» можуть закрити

Через порушення «Хлібодар» можуть закрити
Фото з архіву газети
 • Сьогодні, 5 травня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення — у випадку подальшого недотримання вимог буде прийматись рішення про припинення роботи козятинських ринків з 09 травня 2020 року.
 • Через трьох-п’яти порушників - стихійних торговців ринок може бути закритим.
 • Про це повідомляє міська рада

Після відкриття 30 квітня ринків, працівники  Держпродспоживслужби у Козятинському районі щоденно проводяться позапланові заходи державного нагляду.

Раніше ми повідомляли, що на ринках Вінниччини порушують вимоги карантину. Серед них і козятинський
Результати перевірок сьогодні, 5 травня були озвучені під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. А саме: функціонування стихійної торгівлі по вулиці В.Земляка; недотримання рекомендованої площі на одного відвідувача та дистанції між покупцями; порушення санітарних норм тощо.

— Комісія прийняла рішення надати адміністраціям агропродовольчих ринків міста ТОВ «Хлібодар» (Гвелесіані І.О.), ПП Юрчук С.П. та відповідним службам термін до 08.05.2020 для усунення виявлених Управлінням Держпродспоживслужби в Козятинському районі порушень санітарних норм та попередити, що у випадку подальшого недотримання вимог буде прийматись рішення про припинення роботи ринків з 09 травня 2020 року, — йдеться на сайті міської ради.

Поліції спільно з службою благоустрою міської ради доручили вжити рішучих заходів для ліквідації стихійної торгівлі на прилеглій ринку території, тобто по вулиці Василя Земляка

—  З початку карантину оформлено 3 адміністративних протоколи про недотримання протиепідемічних вимог із накладенням штрафів по 17000 грн. І надалі до порушників будуть застосовуватися заходи адміністративного впливу — пишуть на сайті міської ради

Влада наголошує і звертається до підприємців, які здійснюють торгівлю на ринках та до мешканців міста – щоб безпечно купувати якісні продукти, необхідно дотримуватись встановлених санітарних вимог (засоби захисту, дотримання дистанції та інших).

— Торгування продуктами, насінням, посадочним матеріалом, молодняком птиці, кормами для тварин та іншими дозволеними видами товарів можна легально на ринку СТ «Козятинський ринок» по провулку Наумова. Молочний павільйон на ринку «Хлібодар» також майже порожній, — пишуть посадовці

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (13)
 • Valentina Shaidovska

  А до чого Гвелесіані, у нього на території базару порядок,а поза межами то не його територія. Нехай дорогою займається міська рада разом з поліцією.
 • Марія Олійнічук

  Шановні а дорога це не базар ніхто не заважає торгувати але є для цього відведенні місця чого не стати на великому ьазарі на прилавку під накриттям а не на землі самі це допустили
 • Кіпоренко Олександр

  Декого жаба давить, лопне
 • Кіпоренко Олександр

  Вискочки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up