Четвертий день без газу. Коли увімкнуть?

Четвертий день без газу. Коли увімкнуть?
  • Від понеділка, 14 вересня, козятинчани та мешканці 12 сіл району сидять без газу.
  • Блакитне паливо перекрили через регламентно-ремонтні роботи на газорозподільчій системі.
  • Коли відновлять подачу газу — дізнавалися наші журналісти.

Козятинська дільниця АТ «Вінницягаз» запланувала провести ремонтні роботи на газорозподільчій станції «Козятин». Тож мешканців міста та 12 сіл району попередили, що з понеділка, 8 години ранку блакитне паливо перекриють.

Перші кілька годин ранку понеділка газ ще був, потім його дійсно перекрили. Починаючи з другої половини дня, наші читачі телефонували нам з одним і тим самим питанням: «Коли відновиться газопостачання?»

— У мене газовики були вчора, — розповідає Ірина. — Я їх питала, коли увімкнуть газ? Вони мені сказали, що ви у селі живете, то у вас може і раніше увімкнуть, а в місті не раніше, як через два тижні.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up