Чи дезінфікують автобуси в Козятині?

Чи дезінфікують автобуси в Козятині?
Серед пасажирів автобусу №1, який є пільговим, переважна більшість — пенсіонери
  • Ми вирішили запитати у водіїв міських маршруток, як і скільки разів на добу дезінфікується громадський транспорт в нашому місті.
  • Поспілкувалися з водіями автобусів №1 та №2.

До однієї зі статей на нашому сайті kazatin.com, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Георгій Липовецький написав коментар. Пишеться про те, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації вирішила на період карантину, окрім скасування всіх масових заходів, ввести обмежувальні заходи у стаціонарних відділеннях лікувальних закладів стосовно відвідувань госпіталізованих хворих, у тому числі – дітей, вагітних, породіль. Обов’язковою є  дезінфекція громадського транспорту.

Ми вирішили запитати у водіїв міських маршруток, як і скільки разів на добу дезінфікуються автобуси. Поспілкувалися з водіями автобусів №1 та №2.

— Перевізник видає дезінфікуючі засоби, — каже Віктор, водій «одинички». — Миємо автобус, коли один раз, коли два. Намагаємось робити це вранці перед виїздом і ввечері, після пасажирів. 

— Роблю в автобусі профілактику щодня, — розповів водій «двійки» Юрій. — Прибираю вранці, перед рейсом. Засіб називається «Мілам». Виливаю його у воду і протираю поручні, мию підлогу.

Пасажирів в обідній час понеділка в «одиниці» було небагато. Хтось вигукнув, що автобус чистенький, а хтось каже, що нічого тут не миється. Мовляв, це тільки розказують так. Але на перший погляд, у маршрутці не брудно, запаху дезінфектора теж не відчувається, так як пройшло вже пів дня.

Тож віримо водіям на слово.

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up