Чи покарали винних у ДТП на Матросова, яке трапилося рік тому?

Чи покарали винних у ДТП на Матросова, яке трапилося рік тому?
Фото з архіву газети. Автівка протаранила паркан та збила велосипедистку з двома дітьми
  • У травні минулого року водійка автомобіля «Opel Vectra» наїхала на велосипедистку Наталію та двох її малих дітей. Вже середина червня 2021 року, а справа і досі знаходиться в суді.
  • Потерпіла скаржиться, що лікується після ДТП за власний рахунок.
  • Що з цього приводу каже винуватиця аварії?

Аварія, за участю нетверезої водійки легковика та велосипедистки з дітьми, трапилася у східній частині Козятині 15 травня 2020 року. Тоді на вулиці Матросова постраждала і мати, і діти. Та найбільше все ж дісталося Наталії. У неї сильно травмована нога. На лікування вже пішло чимало коштів, а попереду дороговартісна операція із заміни суглоба. 

За фактом ДТП слідство тоді розпочало кримінальне провадження. 21-річній нетверезій водійці, яка протаранила автівкою паркан та збила трьох пішоходів, загрожувало обмеження волі на строк до 3-х років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий термін. Та потерпіла Наталія запевняє, що винуватиця аварії і досі не понесла покарання і не відшкодувала їй на лікування ні копійки.

- Уже минув рік і в моїй справі покарання ніхто не поніс, - каже Наталія. - Чоловіка Ольги (водійки, яка вчинила ДТП), теж не покарали. Він не заплатив ні копійки. Дав її руля і вона, не вміючи їздити, отакого на дорозі наробила. Зараз мені потрібно робити дороговартісну операцію по заміні суглоба. Це більше 100 тисяч гривень, а водійка, яка мене збила, не відшкодувала мені нічого. Суди уже йдуть рік, їх затягують, постійно відкладають. До цього часу навіть свідків не допитали. То вона не зявляється в суді, то її адвокат. А тут вже виявляється за цей рік з чоловіком вони розлучаються, з квартири її виписали. Тобто, вони всілякими способами хочуть уникнути того, щоб її посадили. Вона не хоче платити за те, що вона наробила. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up