Чи здають паперові стаканчики на утилізацію?

Чи здають паперові стаканчики на утилізацію?
Олександр Малащук регулярно купує каву з собою

Газета RIA поцікавилася, чи збирають у Козятині для утилізації склянки на точках продажу кави.

Залізничник Олександр Малащук полюбляє каву. Чоловік працює машиністом, тому без заряду бадьорості на роботі – ніяк. Коли має справи у місті, завжди купує каву з собою.

- Часом купую каву 5 разів на день, - розповідає пан Олександр. – Ось зараз дружину заберу і разом з нею підемо на каву. Раніше підробляв таксистом. Тоді пив по 7-8 чашок за ніч, щоб не заснути. Потім трохи менше.

Горнятка, в яких ми купуємо напої, оброблені пластиком. Тому їх не можна викидати в паперові відходи. На точках продажу кави та напоїв у нашому місті склянки на утилізацію не збирають. За словами продавців, їх просто викидають до смітника.

Вінницький досвід інакший. За інформацією із сайту газети «День», там у деяких кав’ярнях встановили контейнери для збору паперових склянок. У рамках проекту «Eco to go» активісти виготовили та встановили контейнери, куди відвідувачі викидають використані горнятка. Зібрані стакани передають підприємству, яке виготовляє з них канцелярію.

Переробку стаканів для напоїв започаткувала Вікторія Норенко. Жінка чотири роки тому створила проект «Зелений птах». Зібрану сировину її команда відвозить на завод, де папір відділяють від пластику. Згодом пластик і целюлоза перетворюються на блокнот

Читайте також:

Що позитивного сталося у вашому житті минулого тижня
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • ПАША

    О!!!!!!!!!!! РОГАТЕНЬКИЙ НАРИСОВАЛСЯ!
  • ононо

    внуен
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up