Чим більше мілкішою буде водокачка, тим меншим буде рівень води в криницях

Чим більше мілкішою буде водокачка, тим меншим буде рівень води в криницях
  • Кожні чотири дні беріг водокачки забирає у води 25 сантиметрів території. За 8 днів вода відійшла від берега вже на півметра.
  • Не байдужі люди, для яких наша водокачка «Святе» не стали чекати сесії міської ради, а озброївшись ломами, лопатами, мішками з піском організували суботник в понеділок.

Одинадцятого жовтня рибалки Козятинського риболовного клубу, місцеві активісти і просто не байдужі до природи люди прийшли до водокачки, щоб ліквідовувати прорив води. На місце прориву один із рибалок Козятинського риболовного клубу опустив під воду водну відеокамеру. Вона й показала, що водна пробоїна вже досягла в діаметрі близько метра. Не факт, що пробоїна такого розміру тягнеться всією підземною річкою. Десь вона є трохи вузщою Та, як кажуть всьому свій час, Навіть тиха вода греблі прориває.

Активіст Олексій каже:

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up