Чим будуть займатися старости Козятинської громади?

Чим будуть займатися старости Козятинської громади?
  • Відповідно до адміністративної реформи, усі сільські ради нашої ОТГ приєднаються до міської ради, натомість створяться старостинські округи, де будуть старости.
  • Міська рада вже прийняла документ, який визначає повноваження старост.
  • Які вони матимуть права й обов’язки, які видаватимуть довідки, а за чим доведеться їхати з села в місто?

Адміністративна реформа у розпалі. Вже почався процес реорганізації сільських рад. Разом з тим поки що не визначені межі старостинських округів, проте на останній сесії міська голова Тетяна Єрмолаєва сказала, що їх орієнтовно буде 2–3 на всю Козятинську громаду. А це значить, що один старостинський округ об’єднає в середньому 5–7 сіл. Для порівняння, поки діє стара система, одна сільрада на території нашої ОТГ об’єднує два, щонайбільше три села.

Претенденти на посаду старост поки теж не відомі, та вже відомо, які в них будуть повноваження. На останній сесії, яка відбулася 10 грудня, депутати міської ради прийняли «Положення про старосту». Саме цей документ визначає, чим буде займатися староста, а чим ні.

Робота з людьми

Староста буде представляти інтереси мешканців сіл свого округу у виконавчих органах міської ради. Він буде проводити прийом громадян. Жителі сіл зможуть подавати йому пропозиції з різних питань, що стосуються життя округу (ЖКГ, соціальна сфера, культура, тощо) і ці пропозиції староста буде передавати Міській раді та виконкому.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
09:15 Квартальні комітети рік не легітимні, але до них досі звертаються 08:30 Шквальний вітер та мокрий сніг: про погоду у Козятині сьогодні, 21 січня 18:32 У козятинському ліцеї відкрили оновлену їдальню photo_camera 17:01 Потрібно стентування судин: на лікування В’ячеслава Безнощука з Глуховець збирають допомогу Від читача 20:55 Через Козятин ворог не пройде! 16:10 Козятинчанам розповіли правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів 14:00 Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів 12:59 Сьомі роковини по смерті кіборга з Козятинщини Юрія Осаулка 12:01 Ексголовний лікар Козятинської ЦРЛ очолив лікарню у Хмільнику 11:13 Майже 1000 нових випадків за добу: на Вінниччині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус 10:29 Вперше повернулася додому після вибуху 10:01 Півтора мільйона гривень: придбали авто для мобільної бригади соціально-психологічної допомоги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up