Чиновницький “беспрєдєл” Пузиря

Чиновницький “беспрєдєл” Пузиря

Відкритий лист міському голові Козятина

Шановний Олександре Дмитровичу!

Звернутися до редакції мене змусили ваші дії по блокуванню нашої підприємницької діяльності, за адресою: вулиця Білоцерківська, 5-А. На якій у даний час зареєстровано три підприємці та п’ять працівників. Які справно сплачують всі податки. Виїзд з території нашого підприємства здійснювався з вантажного автопарку, який був у оренді ПАТ “Козятинхліб” на вулиці Білоцерківській.

З жовтня 2016 року територію автопарку взяв в оренду підприємець, який перекрив рух мого транспорту і я змушений на даний час виїжджати через вулицю Осипенка.

Після цього я звертався за допомогою до вас особисто, до Козятинської державної адміністрації, до Вінницької держадміністрації. Там мені було рекомендовано звернутися до суду.

Мною було подано позов у суд про встановлення сервітутного проїзду територією вантажного парку. Але на рішення суду потрібен час. І вам, як юристу, це відомо.

Я також пробував владнати конфлікт з жителями вулиці Осипенка. Звертався до вас в усній формі за дозволом про ремонт вуличного полотна своїм коштом, на що одержав відмову.

Почав сам засипати ями, але встиг висипати лише 20 тонн щебеню, як мою машину блокували жителі вулиці Осипенка та викликали поліцію, сказавши, що їм не потрібно ніякого ремонту.

Для початку ви встановили знак З. З. “Рух вантажних автомобілів заборонено”. Але дія знаку не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні. А також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.

Згідно зі ст. 27 “Закону України Про дорожній рух”, організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах здійснюється із застосуванням технічних засобів та автоматизованих систем керування дорожнім рухом відповідно до правил і стандартів, а також на основі проектів і схем організації дорожнього руху, погоджених із Державтоінспекцією Міністерства внутрішніх справ України. До вказаних проектів і схем за приписами Державтоінспекції МВС України можуть бути внесені зміни та доповнення.

Цей знак надав жителям, а саме Мельничук Т., проживаючій на вул. Осипенка, 37, право викликати по три рази на день патруль поліції безпричинно.

Скажіть: “Де і в якій країні громадяни можуть викликати поліцію не законно і не нести за це відповідальність? Якщо є правопорушення, то чому немає адмінпокарання?!”

Але це ще не кінець.

Тепер ви вирішили встановити пристрій обмеження висоти транспортних засобів висотою 3 метри, який називається “Шлагбаум”.

Дозвольте запитати: “На вул. Осипенка знаходяться режимний об’єкт, лікарня, будинок для пристарілих, дитсадок? А як має здійснюватися під’їзд у разі пожежної небезпеки, швидкої допомоги, сміттєзбиральної техніки?”

Ви своїм рішенням блокуєте роботу підприємства, оскільки я не можу підвезти автомобілем сировину, яка є предметом моєї підприємницької діяльності.

Але це ще далеко не всі дії вчинені вами.

23.05.2017 року о 13.30, коли я був у суді по справі “Про встановлення сервітутного проїзду”, ви приїхали під ворота нашого підприємства і погрожували в усній формі моїй дружині і підприємцю перекрити екскаватором вул. Осипенка. Або після сесії, яка відбудеться 02.06.2017 року засипати вулицю щебенем, щоб насилу перекрити мені проїзд. Довели своїми діями дружину до нервового зриву. Мої сини змушені були захищати свою матір. Після вашого візиту швидка допомога приводила її до належного стану.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією та законом України.

Читаючи цей лист-звернення, шановні підприємці, задумайтесь чи не опинитесь ви завтра під схожим чиновницьким “бєспрєдєлом”?

З повагою, Сергій Петрик.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Ii Віктор

    зато базарам можна займати тротуари (бІля магазину Ромео та навроти) не пройти не проїхати. Особливо з колясками молодим мамам
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled 14:14 +5 нових інфікованих козятинчан: дані COVID-19 по області 13:31 Чому в Козятинській лікарні не працює приймальне відділення екстреної допомоги? play_circle_filled Від читача 13:15 На сайті Куркуль є цікаві відомості про Самгородоцьку ОТГ 11:16 У школах Глуховецької ТГ пройшов Міджнародний День миру 10:10 Ми у «жовтій зоні»: де найбільше захворіли COVID-19 та які будуть обмеження? 09:43 «Аркона», «Жива історія» та наші співочі артисти: у цю суботу у Сестринівці відбудеться обласне свято play_circle_filled 09:00 Рукавички та пакети для сміття: козятинчан запрошують до всесвітньої акції прибирання 08:12 День Якима (Іоакима) і Ганни та осіннього рівнодення: прикмети та традиції цього дня 19:55 Потепліє в Україні ближче до вихідних, а вже сьогодні прогнозують перші заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up