Читаємо Шевченка разом в Козятині — від "RIA-Козятин"

Читаємо Шевченка разом в Козятині — від "RIA-Козятин"

Так і виник сучасний лібералізм - як поєднання фінансової влади буржуазії і прагнень самого народу до волі і права на керування власним життям. Тепер існує лібералізм, який  НЕ захищає Права і Свободи громадянина, і лібералізм, який захищає Владу Грошей,пригнічуючи і паризитуючи на знищенні Української нації відбираючи в них право на Батьківщину.

Виникла спільна думка педагогічного колективу Козятинського ліцею-школи, особового складу місцевої поліції та редакції газети “RIA-Козятин” і Козятинського політичного осередку “Громадянської позиції”— зблизити дітей з правоохоронцями. Не лекціями методологічного стилю, а спільним читанням творів батька української нації Тараса Шевченка.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
  • Софія

    Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Рослини та тварини містять понад 60 % води за масою. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Вона здійснює у природі постійний кругообіг, випаровуючись з поверхні й повертаючись на неї у вигляді атмосферних опадів. Вода має велике значення для економіки: сільського господарства й промисловості. Прісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up