«Читаючий дворик» завітав до Центрального міського скверу

«Читаючий дворик» завітав до Центрального міського скверу
На «Читаючому дворику» діти долучалися до веселих ігор. А ще могли ознайомитися з літературою
  • Триває програма літніх читань «Канікули з книгою». У її рамках бібліотекарі проводять «Читаючі дворики» на свіжому повітрі. Цього разу працівники бібліотеки завітали з розважальною програмою до парку.

Семирічна Валерія Рожко відвідала «Читаючий дворик». Потрапила на нього випадково — просто проходила з мамою повз сквер. Дівчинка активний читач бібліотеки. Полюбляє різноманітні книжки.

— Буває, коли я хворію, мені книжки беруть бабуся і мама, — розповідає юна козятинчанка. — І на «Читаючий дворику» я теж взяла книжечки. На одній відьмочка намальована на обкладинці, а інша про Діда Мороза. А ще я розважалася. Відповідала на запитання про казки та героїв. Але відповіла не на всі, бо не встигала. Швидко відповідали інші.

Працівники бібліотеки підготували для учасників гру, літературний калейдоскоп, вікторину про казки і стенд з новинками, цікавою літературою та дитячими журналами.

Батьки були приємно вражені.

— Сиділи татусі, які питали: «Це що, продають книжки?» — розповідає Людмила Фещук, завідуюча бібліотеки для дітей. — Коли дізналися, що ми з бібліотеки, казали: «Це так чудово, що діти не лише ганяють і стрибають на батутах, а ще й книжки дивляться». Ще раніше ми були на території лікарні. Тоді мами дітлахів виходили нам дякувати.

Для проведення «Читаючий двориків» бібліотекарі спеціально підбирають місця, де грається багато дітей: парки, двори житлових будинків. Подібну акцію проводили і минулого року. Влаштовують «Дворики» двічі на місяць.

— Ми почали проводити цю акцію тому, що діти мають знати, що бібліотека їх завжди чекає і у нас є багато цікавого для них, — каже Людмила Фещук. — Буває так, що діти не хочуть ходити до бібліотеки. Але коли їх запрошують друзі, які беруть участь у наших заходах, у них з’являється інтерес. Масовий захід дуже дієвий для пропаганди літератури.

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up