Чиї імена на дошці пошани залізничників?

Чиї імена на дошці пошани залізничників?
  • Дошку пошани, що стоїть навпроти Козятинської дирекції залізничних перевезень (ДН-2), оновлюють щороку.

  • Розповідаємо, чиї портрети потрапили на неї цьогоріч

Традиція заносити працівників залізничних підприємств на дошку пошани, що стоїть на вулиці Васьковського, існує ще з часів Радянського Союзу. Відтоді змінився хіба що її зовнішній вигляд. Якщо раніше перед стендами із портретами було зображення вокзалу і поїзд, то тепер там - логотип Південно-Західної Укрзалізниці.

Щороку на дошку пошани потрапляють нові обличчя. Це - 24 фахівця, які працюють у різних підрозділах залізниці. І серед портретів не лише козятинчани, адже діяльність багатьох наших залізничних установ охоплює навіть сусідні області.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

15:16 Темно і страшно: чому ліхтарі на вулиці знову не світять? 13:51 Ліцей пишається своїми випускниками: про 200-бальників закладу 12:25 Допомога благодійника-козятинця з Єрусалиму: у музеї відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки 11:41 Знову попереджають про сильні зливи та грози. У Козятині теж Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 10:25 У нашій громаді планується благодійний ярмарок. Заявки приймаються до 19 серпня 09:24 «Готовність на 80%»: перевіряли заклади освіти нашого району play_circle_filled photo_camera 08:27 В цей день збирали дику малину та огірки: про свята, прикмети та традиції 17 серпня 19:06 «Ворог концентрує ракети на території білорусі»: речник Командування Повітряних Сил про ворожу авіацію 17:10 У Козятинській громаді жалоба: у Пісках загинув наш Герой Олег Слободяник 16:03 Хочуть зібрати 10 тисяч на ЗСУ: у Козятині діти перевіряють водіїв та співають популярний хіт play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up