Козятинчанина, що приїхав з Німеччини, госпіталізували з підозрою на коронавірус

Козятинчанина, що приїхав з Німеччини, госпіталізували з підозрою на коронавірус

Тривожну новину озвучив на комісії з надзвичайних ситуації завідувач козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Леонід Ящук

В ході засідання комісії з надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 12 березня, прозвучала тривожна інформація. Козятинчан, який тривалий час живе в Баварії (Німеччина), 1 березня приїхав провідати свою матір в Козятин. 9 березня він відчув погіршення стану здоров’я, три дні лікувався народними  методами, а 12 березня йому стало зле — відчув затруднення дихання і звернувся до лікарів.

З власних джерел стало відомо, що сьогодні, 12 березня, хворого по швидкій привезли в козятинську ЦРЛ. З підозрою на коронавірус.

– Лабораторного підтвердження ще не має. На даний час відстежуються всі шляхи його контактів,  — сказав Леонід Ящук.  — Хворого планують перевезти в інфекційне відділення вінницької лікарні,

Слід додати, що панікувати не потрібно. По Україні з 42 взятих проб, хворий — 1. У 39 випадках  — коронавірус не підтвердився. Двоє ще чекають на результати аналізів.

Нагадаємо:

Як стало відомо, після 15.00 12 березня 2020 року коронавірус у козятинчанина не підтвердився. Що кажуть лікарі?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (13)
 • АЛЕКСЕЙ

  Вот из за таких горе врачей как этот Ящук люди не владеют достоверной информацией ! Не зная итогов результатов  он начал будоражить город и обвинил человека в болезни ,паникёр одним словом! Таким людям не место в медицине они своей глупостью толкают людей к хаосу !! Всем добра, здоровья и мирного неба над головой!!!
 • Юрій Боровський

  Ящуку,- ти ж доктор , дядя, ти ж клятву давав !!! , що ти сієш паніку в місті ???
  Ти чим досліджував вірус ??? , "своїм прибором" ???
  Троххє думай !!!!

  Вячеслав Гончарук reply Юрій Боровський

  Паніку сіє не Ящук. Він як спеціаліст знає як треба діяти при карантині.
 • Юрій Боровський

  Рекомендую РІО - меньше істерії в публікаціях !!!
  Пишіть про воду в місті !!!, Про воду !!!
  По три рази на день !!!!!!!!
 • Ольга

  Хворий чернівчанин вже майже вилікувався,аж раптом тільки вирішили ввести ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КАРАНТИН...Тільки через одного хворого???Справді???Згадайте Чорнобиль...Тоді теж все було ,,добре,,.Ніхто людям ніколи не скаже правду.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up