Чому не можна ходити у військовій формі цивільним?

Чому не можна ходити у військовій формі цивільним?

НА ВІННИЧИНІ ЧЕРЕЗ ВОЄННИЙ СТАН ЦИВІЛЬНИМ ЗАБОРОНИЛИ НОСИТИ ВІЙСЬКОВУ ФОРМУ

Рішення про заборону носіння військової форми цивільними ухвалено через запровадження воєнного стану на території області відповідно до закону.

Військову форму дозволяється носити лише військовослужбовцям Збройних сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших легітимних військових формувань.

"На всі випадки безпідставного носіння військової форми буде оперативне реагування правоохоронних органів з перевіркою документів та встановлення ймовірної належності до незаконних військових формувань", - йдеться у повідомленні. 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду
Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up