Чому пророк ? Про дар Божий (відео)

Чому пророк ? Про дар Божий (відео)

Легко бути пророком в Козятині, в плані передбачання трагедій. Їх стільки багато і всі рукотворні. Одні із них, придумані головою міста Козятина та с.Козятин. Своєю недбалістю, деградацією посадовців  

 

Чого вартий ремонт доріг -осінній 2017 року! І повний весняний колапс та жах всіх без вийнятку. Ось і маємо в місті гарний водопад на межі з с. Козятин, адресу не вказую.Боюсь, що мами з дітками підуть милуватись краєвидами (там є чим, дійсно, милуватись). Одне заперечення: міст ось-ось рухне. Не тому, що він недосконалий. Просто вкрай необхідний плановий ремонт. Інакше, він рухне. А кількість бетону, височінь та навантаження пішоходів та автомобілів суттєва.

Тому, я кажу, як пророк, він рухне і біда тому, хто буде під мостом або на мосту. Не інакше, загине. Отаке  пророцство по мосту...

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (9)
 • Вусатий Козятинець

  Шановний автор, на підставі виключно візуальних обстежень ви даєте заключення про придатність до експлуатації об'єкту, та ви просто неймовірний талант. Козятинщина повинна пишатись такими людьми. До того ж слово "водоспад" в нащій солов'їнній мові звучить саме так, аж ніяк не водопад. І цей цей водоСпад (сподіваютсь запам'ятаєте) існує вже довгий час. Соромно такому видатному журналісту, борцю за справедливість не знати мальовничих куточків рідно міста.

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  ТАК  Водоспади Яремчанщини. САМ ПРО СЕБЕ Словник української мови

  Академічний тлумачний словник (1970—1980)ВОДОПА́Д, у, чол. Те саме, що водоспад. Мов водопаду рев, мов битви гук кривавий, Так наші молоти гриміли раз у раз (Іван Франко, X, 1954, 48); З несамовитим ревом, аж чорна, вода десятками водопадів падала з неї [греблі] (Оксана Іваненко, Великі очі, 1956, 9).

  оТАКИЙ ТИ ПРИДУРОК  Вусатий Козятинець

  Посилання на джерело: https://kazatin.com/Podii/chomu-prorok-pro-dar-bozhiy-10681422.html

  Вусатий Козятинець reply Влад Лісовий

  До написання статей ви маєте користуватись публіцистичним стилем мовлення, для якого не є характерним вживання подібних синонімів до слова "водоспад". Викоритсовувати тіка слова можливо в художньому стилі. Можливо церез певний час ви зрозумієте те, що я намагаюсь до вас донести, хоча, я маю великі сумніви щодо цього.

  Вусатий Козятинець reply Влад Лісовий

  Шановний авторе,

  це дуже цікава позиція називати цитаців газети придурками. Водночас вона свідчить про ваше ставлення до громади Козятинщини. Така поведіка властива закомплексованим та ображеним на все і всіх осіб. Мені прикро, що саме такі люди "висвітлють", а більше спотворюють життярідного міста.

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  Борець Гюльчатай, открой личико . Приходь і пиши . https://www.youtube.com/watch?v=HsuU7NNPIKo  

  Така поведіка властива закомплексованим та ображеним на все і всіх осіб або боягузам і дуполизам.

  Вусатий Козятинець reply Влад Лісовий

  Чому ви дозволяєте собі таку розкіш, як звертатись до мене на ти? Це просто нахабство

  Влад Лісовий reply Вусатий Козятинець

  БІЛЬШЕ НЕ БУДУ.ПРИХОДЬТЕ ТА ПИШІТЬ

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  Огляд місьця пригоди,найперше візуальний.

  Влад Лісовий reply Влад Лісовий

  А там відео і фото фіксація щоб запобігти трагедії.Щоб знали за пролиту кров хто винний має сісти в тюрму.Або зарізати того потім. Отримати 4 роки умовно.І дальше жити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up