Чому в Козятинській школі № 5 так перелякалися візиту преси

Чому в Козятинській школі № 5 так перелякалися візиту преси
  • В четвер, 30 вересня на гарячу лінію газети «RIA Козятин» надійшло повідомлення, що у школі» 5 відбудуться збори батьків учнів з педагогічним колективом школи. 
  • Нас запросили на  зустріч, яка була призначена на 14 годину в актовому залі учбового закладу.
  • Що ми побачилиу нашій розповіді

Коли представник преси приїхав за вказаною адресою, то у вестибюлі школи перебували близько 10 працівників штату школи. Від них стало відомо, що батьків ніби й не мало бути. Це директор учбового закладу проводить нараду з педагогічним колективом. А вас чому не запросили звернулися ми до Едуарда Дембіцького?

– З нами, тобто з обслуговуючим персоналом, зустріч  директор призначила на 14.15. – каже пан Едуард і додав: – Мене дивує поділ колективу директором, якщо питання стосується всіх ( 80% вакцинованого колективу, саме про це там говорять) каже освітянин.

Ми вирішили зайти до директора після наради з учителями, тільки нарада затягнулась і ми зайшли до актового залу.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up