Чому ветерани «Моноліта» перестали бути монолітною командою

Чому ветерани «Моноліта» перестали бути монолітною командою

В неділю, 3-го жовтня на стадіоні Локомотив відбулася футбольна зустріч між командами ветеранів Козятинського «Моноліта» та «Авангарда» з Малина. Це була гра 5-го туру фінальної шістки чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+.

Наша команда програла з рахунком 0:2. Причину поразки у команді знають. Чому таке сталося? Це внутрішні розбірки команди. Ми констатуємо лише факти.

Футбольна історія знає випадки, коли якась команда за неспортивну поведінку на полі завершує гру у 8 польових гравців. Щоб покарати самих себе і розпочинали гру у 8 футболістів можна й не пригадати. Саме так було у нашому матчі.

Коли арбітр дав свисток, щоб команди вийшли на поле в козятинській команді налічувалося 8 футболістів.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up