Чотири проекти від козятинської громади виборюватимуть перемогу у «Комфортних громадах»

Чотири проекти від козятинської громади виборюватимуть перемогу у «Комфортних громадах»

Визначено і затверджено переможців першого етапу обласного конкурсу «Комфортні громади» - проекти від Козятинської громади, що отримають співфінансування з обласного бюджету

Нагадаємо, у жовтні 2021 року стартував конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»  на 2021-2022 роки. Цьогоріч Конкурс відбувається у два етапи.

На розгляд Відбіркової комісії подали 5 проєктів, серед яких шляхом голосування серед мешканців громади, що тривало до 5 грудня 2021 року, було визначено 4 переможців. Про це йдетьяс на сайті міської ради.

Саме ці проекти і виборюватимуть перемогу у ІІ-му, обласному, етапі конкурсу «Комфортні громади»:

  • «ВАНТАЖ, НЕ ПРОБЛЕМА»

Метою проєкту є придбання для КП «Чисте місто» телескопічного навантажувача Manitou MT732, ковша A/TOM 2.7м(кубічний) Evolution, захвату для колод А.ТОМ 1200(ліс) для подальшого забезпечення надання якісних послуг у сфері благоустрою громади. Загальний бюджет: 2 523 000 гривень

  • «КОЗЯТИНСЬКА ТГ, ТЕРИТОРІЯ БЛАГОПОЛУЧЧЯ»

Метою проєкту є забезпечення санітарного та екологічного благополуччя громади КП «Чисте місто», яке надаватиме послуги у сфері благоустрою новопридбаним за проєктом трактором БЕЛАРУС-82, фронтальним навантажувачем Basic 1600, причіпом тракторним 2ПТС-6,5, відвалом сніговим гідроповоротним НТУ-10.

Загальний бюджет: 1 020 000 гривень.

  • «СУЧАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОНТЕНТ ЯК СТИМУЛ ДО МОДЕРНІЗАЦІЇ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ»

Метою проєкту є оновлення матеріально-технічної бази двох аудиторій групових занять та актової зали Козятинської дитячої музичної школи, створення максимально сприятливих умов для навчання різних форм, включно із дистанційним, шляхом проведення ремонтних робіт, придбання меблів та сучасної аудіо-, відеоапаратури для проведення відео уроків та ін.

Загальний бюджет: 1 000 000 гривень.

  • «ЗАВДЯКИ ІСТОРИЧНІЙ ПАМ’ЯТІ ЛЮДИНА СТАЄ ОСОБИСТІСТЮ, НАРОД - НАЦІЄЮ, КРАЇНА-ДЕРЖАВОЮ»

Метою проєкту є створення умов для культурного відпочинку та дозвілля в с.Сестринівка шляхом облаштування паркової зони та прилеглої території біля музею Михайла Грушевського, благоустрою паркової зони та облаштування могили Захарія Оппокова.

Загальний бюджет: 715 654 гривень.

Всього до другого етапу конкурсу в категорії громад із понад 10 тис. населення надійшло 113 проектів.

Визначення переможців конкурсу має відбутися вже у лютому 2022 року. Для громад із населенням понад 10 тис. осіб може бути визначено не більше двох проєктів-переможців.

 

Коментарі

20:07 200 балів з трьох предметів: серед кращих випускників області і наш Богдан Дем'янюк 18:58 9 метрів ширина та 30 сантиметрів глибина: зробили заміри ями на Незалежності photo_camera 17:05 У Козятині стартував осінній місячник з благоустрою. Мешканців запрошуються долучитись 15:07 Наш Андрій Муравський вже п’ять місяців у полоні окупантів. Мати благає допомоги Від читача 11:43 200 днів гуманітарної допомоги: як EPAM підтримує Україну 13:04 Зимова термобілизна та її призначення (Новини компанії) 12:08 У Козятинському музеї відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» 11:00 Затвердили нові правила благоустрою 10:19 Зарплати, пенсії та пільгова іпотека. Що зміниться у жовтні 09:17 Зачаття Іоанна Предтечі та День Іраїди: дізнайтесь про традиції, прикмети та заборони 6 жовтня 08:22 «Забезпечимо наших хлопців одягом не з фланелевих пелюшок, а якості, на яку вони заслуговують»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up