Дали безперервний п’ятихвилинний гудок: попрощались з екс-мером Козятина Михайлом Висоцьким

Дали безперервний п’ятихвилинний гудок: попрощались з екс-мером Козятина Михайлом Висоцьким
  • Колишній міський голова Михайло Висоцький відійшов у вічність. Його поховали на міському кладовищі

В понеділок, 10 серпня, на площі Героїв Майдану було багатолюдно. Це козятинчани і гості нашого міста прийшли на центральну площу, щоб попрощатися і віддати дань поваги та пам’яті колишньому міському голові Михайлу Висоцькому. Великим потоком до гроба покійного, який був встановлений в міському будинку культури, підходили з живими квітами люди. Прощалися з люблячим чоловіком, турботливим батьком другом онуків, наставником залізничників і просто хорошою людиною. Коли всі присутні віддали дань пам’яті покійному траурна процесія рушила вулицею Героїв Майдану в сторону міського кладовища. Коли похоронна процесія була в дорозі, всі локомотиви Козятинської дирекції залізничних перевезень дали безперервний п’ятихвилинний гудок.

На місці поховання настоятель храму «Покрови пресвятої богородиці» відслужив службу Божу заупокійну літургію. Після чого організатори похоронної процесії відкрили мітинг реквієм. Спочатку Євгеній Буравський розповів, як покійний став залізничником. Як йому в буремні 90 вдалося об’єднати колектив локомотивного депо і яким він був наставником. Завершивши свій виступ організатор траурної процесії дав мікрофон іншим виступаючим.

Першим словом відгукнувся діючий міський голова Олександр Пузир.

— Дорога громадо дорогі рідні й близькі, шановний наш Михайло Володимирович. Ви знаєте господь так розпорядився, що люди не цей світ приходять в муках, але як вони проживають своє життя це залежить від самих людей. Михайло Володимирович прожив насичене важке але активне життя. Він був залізничником, він був міським головою. Йому громада довірила найвищу посаду в громаді. Я хочу сказати, що я любив спілкуватися з Михайлом Володимировичем. Свого часу ми були з ним сусідами, були друзями, були опонентами. Але він перший після виборів підійшов до мене, потиснув руку, обняв і сказав Саша треба буде моя допомога знайдеш мене. Я неодноразово звертався до нього за допомогою, неодноразово з ним бачилися. Михайло Володимирович був членом виконавчого комітету міської ради. Ми бачилися з ним на жаль в лікарні декілька разів. Я скажу, що тільки ставши почесним залізничником можна зрозуміти, що таке залізниця. Тільки ставши міським головою можна зрозуміти всю відповідальність яка лягає на плечі міського голови. Тільки поняньчивши на руках онуків можна зрозуміти, що ти правильно виховав дітей.І на жаль тільки втративши друга ми починаємо розуміти, що це була за людина. Михайло Володимирович, відпочивай з миром, нехай вам земля буде пухом, — виступив Олександр Пузир.

Теплі слова пам’яті за Михайлом Висоцьким прозвучали від керівництва Пд-Зх дороги,голови профспілкового комітету локомотивного депо та керівництва депо, які в даний час на заслуженому відпочинку.

Дмитро Артемчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up