Дають гроші на зарплати робітникам. Що треба знати?

Дають гроші на зарплати робітникам. Що треба знати?

Можливість.

  • З 28 квітня підприємства, які припинили роботу через карантин, можуть отримати допомогу з часткового безробіття. Кошти отримує роботодавець, щоб виплатити зарплати своїм робітникам.
  • Розказуємо, який розмір такої допомоги, які потрібно подати документи та хто може її отримати

На позачерговому засіданні уряду, 27 квітня, ухвалено постанову №308, за якою 6 мільярдів гривень передають у Фонд соцстрахування на випадок безробіття. При цьому, 4,723 мільярда з цієї суми виділяється на допомогу з часткового безробіття, про що повідомив Вінницький обласний центр зайнятості.
Допомогу з часткового безробіття отримають роботодавці з числа малого та середнього бізнесу, які зупинили (скоротили) діяльність під час карантину. Кошти будуть видавати для покриття витрат на зарплату робітникам, яким був скорочений робочий час. Роботодавець переказує отримані кошти своїм працівникам.

Скільки можна отримати?

Розмір виплат буде вирахуваний за кожну годину, на яку в робітників було скорочено тривалість робочого часу, встановлений на рівні двох третин окладу (тарифної ставки). Але допомога з часткового безробіття за місяць не може перевищувати розмір мінімальної зарплати — 4 723 гривні.
Якщо центр зайнятості погодив допомогу з часткового безробіття, то переказ грошей роботодавцю буде щомісяця протягом трьох робочих днів після зарахування цих коштів на рахунок відповідного центру зайнятості. Далі роботодавець протягом трьох робочих днів переказує кошти працівникам.
Такі виплати будуть нараховувати на термін зупинення (скорочення) діяльності компанії, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину.

Які потрібні документи?


Для отримання допомоги роботодавець протягом 30 днів з дня зупинення (скорочення) діяльності звертається до центру зайнятості за місцем його реєстрації як платника єдиного внеску і подає чотири документи:

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera 19:25 Самгородчан запрошують долучитися до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ. Варіанти участі 18:16 Козятинський «Локомотив» здобув перемогу з футзалу на підтримку ЗСУ photo_camera 16:17 «Справжнісінька історія, поділена втричі»: Кирил Сабадаш про свої роботи для благодійного вернісажу 15:00 Куди зникли портрети Героїв із Алеї пам’яті? 14:03 Діти збирають гроші на ЗСУ і вчать українців української мови
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up