Де сховатися у Козятині? Міська рада оприлюднила інтерактивну мапу укриттів

Де сховатися у Козятині? Міська рада оприлюднила інтерактивну мапу укриттів
  • У Козятинській громаді створили фонд споруд цивільного захисту.
  • Фонт включає 8 сховищ, 24 протирадіаційних укриттів, 20 найпростіших укриттів, а також 90 підвальних приміщень.

Списки наявних укриттів можна знайти на  Козятинської міської ради у спеціальному розділі «Захист населення у воєнний період». Аби козятинчанам було зручніше орієнтуватися де знаходиться те чи інше укриття — міська рада створила інтерактивну мапу.

«Сховища та протирадіаційні укриття знаходяться на балансі підприємств та установ для укриття їх працівників, найпростіші укриття створені на базі підвальних приміщень закладів комунальної форми власності (навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, соціального захисту, культури, адміністративні споруди). — йдеться у повідомленні міськради. — Керівники підприємств, установ, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, голови ОСББ, старости старостинських округів (власники вищезгаданих споруд) отримали доручення від Козятинського міського голови Тетяни Єрмолаєвої забезпечити захисні споруди спеціальним обладнанням, майном, інвентарем, інструментами, лікарськими засобами та медичними виробами, резервом води, продовольства та іншими засобами, необхідними для безпечного укриття, засобами зв'язку (по можливості доступність мобільного зв'язку та Інтернету)».

Читайте також:

«Від вбивчих ракет у Вінниці мене захистив натовп людей, що підхопив з собою»

Куди сховатись у Козятині: віртуальна екскурсія місцевими бомбосховищами

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Читач11

    Мапа-добре. Якість інформації -сумнівна. Наприклад, наш будинок 51 по вул.О.Кошового. Вказано-ОСББ, підвальне приміщення. По факту-ОСББ немає, будинок без визначеной форми правління. Світла в підвальному приміщенні немає, постійно закрит. Як мешканець сховається у такому укритті? Дуже хочу вірити, що на цій мапі вказан, як укриття, тільки такий будинок один.

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up