Де в Козятині не буде газу?

Де в Козятині не буде газу?
  • За інформацією козятинської дільниці Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» у четвер, 6 лютого, з 9.00 тимчасово обмежать газопостачання
  • Газу не буде: м. Козятин пров. Кондрацького, с. Козятин вул. О.Кобилянської, с. Козятин пров. Кондрацького
  • Прогнозований період зупинки — 5 годин.

 

Припинення газопостачання проводиться у зв’язку з виконанням регламентно-ремонтних робіт по заміні ШРП — шафового газорозподільного пункту.

— Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних систем та безпечного постачання природного газу споживачам. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт, — йдеться на сайті міської ради.

Мешканців будинків та квартир просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

— Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитись лише за наявності мешканців в своїх будинках і квартирах, — йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up