«Дембель» зник по дорозі додому. Речі строковика з 48 арсеналу знайшли біля козятинського ставу

«Дембель» зник по дорозі додому. Речі строковика з 48 арсеналу знайшли біля козятинського ставу
  • Строковиків, яких звільняють зі служби під час карантину, мають передавати з військової частини батькам.
  • У Калинівці такого правила не дослухалися. І через це на цьому тижні додому не дістався один з «дембелів».
  • Батьки шоковані, подали заяву в поліцію про розшук. Адже у військовій частині їм говорили, що «передали сина особисто батькам».
     

Про зникнення строковика, якого днями звільнили з військової служби на 48 арсеналі в Калинівці, розповів голова ГО «Ревізія влади» Віталій Павловський. У своєму фейсбуку Павловський написав, що за вимогами Міністерства оборони, звільнення бійців під час карантину має бути з передачею синів особисто батькам. Тобто «з рук в руки». А під кінець допису активіст поставив питання до командира військової частини Миколи Батюка: «чи дочекаються батьки сина-військовослужбовця з вашої частини?»

Бійці напилися

Павловський розповів нам подробиці цієї історії.

— Двоє бійців пішли у звільнення з військової частини у Калинівці. За інсайдерською інформацією, вони відсвяткували цю подію. У тому числі й з алкоголем, — каже активіст.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up