День народження Землі

День народження Землі

Земля – то годувальниця людини,

Сади, поля і луки – все для нас

Земля, як мати в кожного єдина

Земля — наш дім, а ми її родина.

До землі українці почували глибоку повагу, бо вона була їх годувальницею. Її називали: “земля – мати, праведниця, свята”. Не можна кривдити землю. Вона багата не тільки тим, що родиться на ній, але й тим, що в ній в глибині переховується. Земля жива, вона все чує і знає.

22 квітня — Міжнародний день Землі і до цього дня дошкільнята ДНЗ №2 «Журавонька» провели акцію в сквері ім. Пушкіна. Ми знайомили містян з правилами збереження природи, роздавали пам’ятки поведінки у природі, презентували плакати, створені власними руками.

Виховують емоційне ставлення до природи, вміння помічати її красу і тендітність, милуватися нею та оберігати її вихователі «Журавоньки» Наталія Коломієць, Ірина Саврей.

Людмила Яроменко, методист дитсадка №2

 

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up