День села в Махаринцях: солодощі, змагання і «нічого змінювати не треба»

День села в Махаринцях: солодощі, змагання і «нічого змінювати не треба»

У п’ятницю, 28 серпня, в Махаринцях святкували 408 річницю з дня заснування села. Щоправда історики стверджують, що перші згадки про Махаринці датуються 1612 роком. 

Через карантинні обмеження святкували не велелюдно. Сільська рада організувала «солодкий стіл» для дітей,  депутат обласної ради Ірина Колесник, щоб дорослі не нудьгували, запросила на свято вокальний гурт «Водограй» з Вінниці. Гості з Козятина ГО «Зміни Козятин» організували малечі та підліткам змагання з армспорту та вправи на турніку. 

До спортивних снарядів вишикувалась черга хлопчиків та дівчаток, юнаків та дівчат. Переможці вправ йшли, долаючи слабкіших суперників, до головного фіналу. Фіналісти, й переможці турніру отримували грамоти з рук Руслана Кухаря.

Коли настав час виступу «Водограю», серед людей старшого віку пішли незадоволення, що козятинські гості зі своїми спортивними змаганнями зайняли центр імпровізованої сцени і заважають дивитися виступ вокального колективу. Організатори спортивного шоу з розумінням віднеслися до побажання людей і перенесли турніки в бік.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up