Депутат Синюшко підтвердив свій статус народного обранця

  • 246

Допоміг матері АТОвця, якій відмовили ті, хто повинен стояти на захисті таких категорій громадян

...

До редакції “RIA-Козятин” звернулася мати воїна АТО Раїса Сушко. Вона мешканка Козятина. Пані Раїса розповіла свою історію:

— Вісім років страждала, плакала, мерзла з дітьми. Немає у нас путніх газовиків. Звернулася до на 101 і мені сказали, що треба визивати спеціалістів із Хмільника. Що цей ремонт дороговартісний. Що вони роблять роботи тільки в середині приміщення, а “за вікном” якщо, то вже “висотників” потрібно. Я живу на 8 поверсі…

Оскільки син Раїси Сушко нещодавно прийшов з війни, вона звернулася за допомогою до голови асоціації ветеранів Ато Олега П’явки. Той відмовив у допомозі. Аналогічно зробив і міський голова… За словами жінки, останній порадив почитати оголошення в газеті та знайти спеціаліста.

— Звернулася я далі до Микола Миколайовича Синюшко. Це наш депутат. Він знайшов два чоловіки і було все зроблено. Я дуже вдячна їм трьом. Хай дасть їм Бог здоров’я. Побільше б таких людей! Хочу побажати всім депутатам, щоб були б такі, ставились до людей по-людському. Тоді нам би краще жилось, українцям, — впевнена вона.

Отож слова подяки від матері АТОвця Миколі Синюшко, Віталію Няньчуру, Миколі Ларіну за ремонт на восьмому поверсі, де задувало вітром і затушувало котла. Хай Бог береже таких людей, благодаті їім та їх родинам

 

Коментарі (3)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
  • Іван Остапчук

    Дякувати Богу хоч один почав допомагати людям!!!!!  Беріть приклад, народні обранці!!!!!!
  • Віра

    Побільше б таких депутатів!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up