Депутати проситимуть райраду не продавати РБК. Коротко про 47-му сесію міськради

Депутати проситимуть райраду не продавати РБК. Коротко про 47-му сесію міськради
 • Міська рада звернеться до райради з проханням не продавати на аукціоні об’єкти комунальної власності, до переліку яких входить районний будинок культури.
 • Рішення про це прийняли у середу, 12 серпня на позачерговій сесії.
 • Про що ще говорили під час засідання - коротко у нашому матеріалі.

Ми вже повідомляли, що районна рада планує продати на аукціоні деякі об’єкти спільної комунальної власності, серед яких будівля районного будинку культури разом з гаражем. Експерти оцінили вартість майна трохи більше, ніж у півмільйона гривень. Разом з РБК приватизації та продажу на аукціоні також підлягають два гаражі у центрі міста та два склади на вулиці Кондрацького.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (6)
 • Валентин

  Це дійсно сміх - стільки будівель в центрі міста оцінили, як 1-2 кімнатну хрущовку! За цих оцінщиків треба добре взятись правоохоронним органам і ретельно розслідувати, звідки ноги ростуть і мабуть заздалегідь відомо, хто виграє цей аукціон і куди підуть відкати. Отак і всю країну розпродадуть за копійки. за такими ділягами давно тюрма плаче, а також за тими, хто це все покриває.
 • Валентина

  За які це такі заслуги Зарицькому нагрудний знак вручать?? Це взагалі абсурд. Продажний писака, який за гроші будь-що накатає. До того ж сам заявляв "Заплатіть гроші і я напишу про вас так, що самі себе не впізнаєте". Свого часу цей діяч дуже постарався на посаді заступника голови господарства в Махаринцях, доклавши руку до розвалу даного господарства і в Сестринівці також.Невженемає достойніших кандидатур для цієї нагороди???
 • Житель міста

  А давайте всією громадою міста,, скинемося'' по місячному доходу задля,, ви тягнути за вуха залізницю '' та допомогти... Оплатити, працю'' наглядової ради!...
 • Ирина Фастаковская-Савицкая

  Якщо самі не спроможні  навести порядок,то хай хтось другий це зробить.!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up