Депутатів Козятинської громади розподілили між округами

Депутатів Козятинської громади розподілили між округами
  • Обранців закріпили за мікрорайонами Козятина та селами.

У четвер, 14 січня відбулася четверта, позачергова сесія Міської ради. Серед питань, які розглядалися, був розподіл депутатів між округами. Як пояснила на початку засідання секретар ради Тетяна Римша, обранців вирішили розподілили за кількома критеріями: відповідно до округу, де балотувалися, за місцем проживання чи за бажанням самого депутата.

Питання про розподіл між округами викликало жваву дискусію. Один із обранців, Віктор Заїчко, заявив, що відмовляється голосувати за цей проект рішення і не буде його виконувати.

— Є дві речі, які для мене важливі, — сказав під час виступу Заїчко. — Перша річ важлива — це те, що ми порушуємо законодавство. Відповідно до статті 19 Конституції України, державна влада та органів місцевого самоврядування діє в межах і спосіб, виписаних чинним законодавством. Скажіть мені, будь ласка, в якому законі виписано, що ми повинні розділити округи?

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up