Дерева в міському парку знов хочуть пиляти

Дерева в міському парку знов хочуть пиляти

Минулого тижня в міському сквері з’явилися люди з фотоапаратами і стали фотографувати дерева з усіх ракурсів та з декількох позицій. Поганого в цьому нічого немає, багато людей настільки люблять природу, що фотографують дерева. Тільки в нашій історії тих фотографів любителями природи неназвеш. Адже майже два роки тому вони намітили зрізати близько півсотні дерев.

Весною майже два роки тому декілька небідних козятинчан намітили мати бізнес в міському сквері.

Щоб помістити всіх гарних хлопців які мали наповнювати бюджет міста мішали дерева. В парку, який посадили в тридцяті роки минулого століття, ясна річ можна знайти пару дерев, які віджили своє і стали аварійними. Але ж ні в якому разі не півсотні дерев, які навіть пронумеровали. Всі вони пішли б під бензопилку, якби за дерева не заступились небайдужі до природи люди. Взявши в обійми обрані дерева та сфотографувавши зеленолистих велетнів, любителі природи з сокирами відступили. 

На другий день Управління ЖКГ організувало «Круглий стіл», на якому хотіли пояснити активістам, що за висновками державної екологічної інспекції дерева аварійні і їх треба зрізати. Висновків Вінницької екологічної служби природолюбам під час зібрання працівники ЖКГ не показали. На тому й розійшлись. А аварійні дерева майже два роки витримують пориви вітру та шквали.

Цього разу під пили намітили декілька дерев. Ті, що були хворими 2018 році, в 2020 стали здоровими

Дивує тільки один факт. Біля самої доріжки сухостій стоїть. З двох сторін парку і дитячого майданчика хворе дерево добре видно. Кора від дерева відстала, а фотограф ЖКГ такого дерева не бачить. Може й бачить тільки, що з того сухостоя візьмеш. На дрова не годиться тому, що таке мале що й в грубі не запалиш. Коли на когось впаде — теж не біда. Любий дужий чоловік де дерево впіймає.

З бабусями теж не біда — поки на доріжці через парк болото то бабусі доріжкою не йдуть. Вони калюжу і дерево обходять

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Светлана Коломиец

    А то что дорожки  в сквере после  дождя  не пройти...  Это никого не  волнует??? Главное  туи высадили...
  • Віктор Іванович

    нет лозинской, она бы не допустила такого бардака((((
  • Vector Smith

    Це не парк,а сквер.....Нема парку в Козятині 😢😢😢
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up