Десять ділянок Козятинської ОТГ готові віддати під бізнес

Десять ділянок Козятинської ОТГ готові віддати під бізнес
Одна з ділянок, яку можуть віддати під бізнес, розташована за цією ділянкою
  • Минулого тижня у Козятині відбувся перший форум «Інвестуй у Вінниччину. Інвестиції у комфортних громадах».
  • Під час заходу презентували земельні ділянки Козятинської територіальної громади, привабливі для підприємців.
  • Що це за ділянки - розкажемо у нашій публікації.

Ми вже розповідали, що минулої середи, 21 липня у нашому місті провели перший інвестиційний форум. Під час заходу презентували земельні ділянки Вінниччини, які можуть привабити інвесторів. Зокрема і землі Козятинської громади, які належать до комунальної власності. Про це ми розкажемо детальніше. Почнемо з тих, які готові здати в оренду. Таких є три.

Перша розташована за циганським посьолком, на станції Планова. Це - територія колишнього аеродрому. Цільове призначення цієї ділянки - ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Друга розташована у полях за містом, неподалік від дороги, яка веде на другий Козятин. Це - землі запасу. Їх призначення - сільськогосподарські угіддя та пасовище. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up