Директора для однієї школи досі не призначили

Директора для однієї школи досі не призначили
Фото з сайту Кордишівської гімназії
  • Цей рік позначився початком кардинальних змін в освіті, бо половина шкіл Козятинської громади отримала нових директорів.

  • Більшість із них керували навчальними закладами протягом десяти, а то й більше років.

  • Та позаяк усі вони були вже пенсійного віку, контракт, який з ними повторно підписували у 2020-му, продовжили лише на рік.

  • Тож у 2021-му нових керівників для шести шкіл Козятина, Сестринівки і Сигналу шукали через конкурси.

  • Вони відбулися у червні.

На початку серпня мали провести ще один конкурс, аби призначити нового директора для школи у Кордишівці. Додамо, що нині цей заклад загальної середньої освіти має назву «гімназія». Проте, якщо для решти навчальних закладів нових керівників шукали через те, що у попередніх закінчився контракт, то тут причина була іншою.

Кордишівську гімназію протягом чотирьох років очолювала Наталія Левицька. Коли на початку червня проводили конкурс на директора школи-гімназії-дитячого садка імені Володимира Підгорбунського, вона подала свою кандидатуру. Наталія Левицька перемогла у конкурсі, після чого очолила школу-гімназію-дитячий садок. Відтак посада директора Кордишівської гімназії стала вакантною.

Конкурс запланували провести 4 серпня. За три тижні до цього депутати міської ради відкоригували положення про керівника закладу загальної середньої освіти. Проте конкурс так і не відбувся.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:56 Міністр оборони України Резніков Олексій розповів про нові спроможності завдяки «народному супутнику» 18:35 Міжнародна серпнева педагогічна конференція: в училищі відбулося засідання по питанням профосвіти photo_camera 16:16 Готують роутери та модеми: про безкоштовне встановлення Wi-Fi в укриттях навчальних закладів 15:01 У Козятині, як загалом і в області, діють зміни у системі оповіщення Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 14:11 Користувачам порталу «Дія» став доступний новий документ — довідка про доходи 13:00 Захоплюється шахами і мріє стати програмістом: про Володимира Воронюка, який набрав 200 балів на НМТ 11:03 У Білопільському музею хліба провели свято «Народу вічний оберіг» онлайн play_circle_filled 10:29 Громада Козятина попрощалася з Героєм Сергієм Бондаревським photo_camera 09:06 Преображення Господнє та Яблучний Спас: традиції, прикмети та заборони у цей день 08:32 Готуються до 1 вересня: у школах Козятинської громади перевіряли, у якому стані знаходяться укриття play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up