У козятинському магазині діти купили неякісні цукерки. Гроші повернули зі скандалом

У козятинському магазині діти купили неякісні цукерки. Гроші повернули зі скандалом

А продавчині кажуть, що такого не пам'ятають

Останнім часом покупцям нашого міста часто продають в невеликих магазинах чи ларьках неякісні солодощі. В одній торгівельній точці можна купити шоколадку з цвіллю і що цікаво з не простроченим терміном придатності. Шоколадка, яка була упакована тиждень тому, виявилася цвілою.

Чому так відбувається важко сказати, можна тільки здогадатися. От з неякісними цукерками багато чого можна побачити. Їх можна купити не тільки цвілими а й з живими істотами. Найчастіше таке явище відбувається з цукерками горіхової начинки.

Лише в листопаді, грудні два випадки неякісного продукту. А перед новорічними святами — третій випадок.

На гарячу лінію газети «RIA- Козятин» звернулася наша землячка Ольга. Вона повідомила, що діти-школярі в одному, з не то кіоску не то магазину, купили цукерки. Розгорнувши солодощі побачили  цукерку з павутинням і як доказ показала фотографію .

Це діти сфотографували витвір мистецтва невидимої утварі та повернулися в магазин, щоб обміняти не вдалу покупку на гроші. От тільки, як каже Ольга, без скандалу не обійшлось. Продавчині стали дітей виганяти. Та все ж кошти повернули.

В своєму зверненні до редакції газети Ольга обурюється не стільки, що дітям продали зіпсовані цукерки, як хамське відношення продавців до дітей. Адже вони повернули товар за декілька хвилин, як придбали покупку.

В неділю, 29 грудня, ми побували в тому магазині. В цей день працювала пані Наталія. Вона заперечила такий факт

— Це точно не було на моїй зміні, — каже продавець. — Так хіба не краще, щоб діти завели маму в той магазин і вона знала який саме продавець продав дітям зіпсовані цукерки. Мама каже, що цукерки купили в нашому магазині. А ми кажемо, що не пам’ятаємо такого випадку. От начийому боці правда?

Поспілкувалися ми і з завідуючою магазину. Вона каже те, що трапляються такі випадки. Це правда. І така правда може бути в будь-якому магазині. І показує упаковку цукерок «Ромашка».

— Як бачите вони не прострочені, — каже завідуюча, — Ми не можемо знати, що нам запакував виробник. Коли такі випадки трапляються з дітьми, то дорослі повинні прийти до магазину і вирішити питання по суті.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up