Діти малюють, щоб врятувати життя

Діти малюють, щоб врятувати життя

Міжнародний конкурс об’єднав дітей та юнацтво України та Литви. Спільна тема — популяризація добровільного безоплатного донорства та здорового способу життя

 

Всеукраїнська організація “Серце до серця” та Литовський національний центр крові проводять акцію — конкурс малюнків “Здай кров заради життя” серед школярів.

Проходитиме акція в два етапи. В Україні і паралельно — в Литві. Благодійники сподіваються такими чином поповнити банки по збереженню крові.

Підсумки фінального туру оголосять у квітні 2017 року. Переможці  поїдуть у міжнародну поїздку до Литовської Республіки (для учасників з України) та до України (для учасників з Литви) в рамках культурного обміну.

Такі заходи проводяться не вперше. У лютому 2016 року автори проекту уже визначили 29 переможців. Автори заходу кажуть, що такої зацікавленості не очікували. Діти своїми малюнками порушували не тільки дитячу тематику, а й соціальну. На виставці були роботи і релігійного змісту. Наприклад, тернопільський студент Димитрій написав ікону. Роботу створював за всіма правилами іконопису. Юнак вважає, що без Бога неможливо подолати будь-яку хворобу!

Електронна адреса Організаційного комітету Конкурсу [email protected]. Для участі необхідно намалювати і надіслати малюнок, виконаний у будь-якій техніці: графіка, гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери і т.д. Формат малюнка може бути А1, А2, А3. На звороті малюнка мають бути зазначені найменування навчального закладу, відомості про автора (прізвище, ім’я, клас, група, вік, контакти), прізвище, ім’я художнього керівника (за наявності).

Робота повинна відображати ідею про необхідність активної участі громадян у популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові та у русі за здоровий спосіб життя.

Конкурсна робота має бути завершеним, художньо оформленим витвором.

Учасниками можуть стати діти і молодь. Перша категорія  – від 10 до 14 років (включно), друга – від 15 до 22 років (включно).

Умови конкурсу можна прочитати, перейшовши за посиланням:

http://sds.in.ua/2016/11/rozpochinaietsya-ii-mizhnarodniy-ukrai/

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up