Діти‌ ‌творять‌ ‌добро‌, коли‌ ‌у‌ ‌них‌ ‌мудрі‌ ‌батьки‌

Діти‌ ‌творять‌ ‌добро‌, коли‌ ‌у‌ ‌них‌ ‌мудрі‌ ‌батьки‌
  • З четвертокласниками школи №1 Дмитром  Ольховським та Назаром Добржанським ми познайомились зовсім недавно 
  • Було це минулого вівторка, коли вони поверталися з школи додому. В їх поле зору потрапив перевернутий бак для поліетиленової тари.
  • Діма з Назаром почали підіймати контейнер на колеса в той момент, коли перевернуту кимось ємність фіксувала кінокамера. Так вони, як герої дня, потрапили в об’єктив журналістів

Зустрілися ми з Дімою та Назаром в п’ятницю 29 листопада коли діти поверталися в клас з їдальні. З героями вівторка ми поспілкувалися на перерві між уроками в режимі Інтерв’ю.

— Діма коли у вас з’явилася ідея поставити контейнер на колеса?

— Відразу каже школяр, ми з Назаром вже один раз ставили його. А  перевертають його старші хлопці Дівчата з 8-го класу знають з якої школи ті хлопці

—То наводити лад після чиїхось поганих вчинків ваше любиме заняття? Ні каже Назар моє любиме заняття пограти телефоном. допомагати мамі прибирати в кімнаті, побігати з хлопцями в футбол чи ще якісь спортивні ігри. У Діми такі ж захоплення як у мене , а ще він любить доглядати за своїм попугаєм.

— Діма а як звати твого попугая? 

— Клички у нього немає тільки він дуже музикальний. Коли я включаю музику він починає танцювати, перебирає ніжками і головою робить рухи Зараз— додає Назар попугаю стало ще веселіше. Діма за моєю ідеєю підселив до нього голуба якого ми врятували. У голуба було пошкоджене крило і він не міг стати на лапу. Спочатку як тільки голуба в клітку впустили вони сиділи один проти одного і тільки дивились а потом стали разом їсти.

— А звідки ви знаєте чим голуба кормити?

— Він їсть те що ми попугаю даєм.

— Ви тільки голуба спасли чи ще якусь історію можете пригадати

— Безпритульна кішка нявкала біля нашої школи, Ми з Назаром забрали її до будинку де кішок підкормлюють діти й дорослі. Вона вже не нявкає і навіть підросла.

Ще ми допомогли товаришу з іншої школи. Він послизнувся і впав прямо в калюжу. Ми його підняли і Діма запропонував йому піти до Діми додому щоб переодіти його. Тільки Славіка так звали того школяра зустріла його мама і забрала постраждальця додому. 

—.А які у вас успіхи в школі?

— До відмінника трохи далеко вчуся коли 9, коли 10, буває 11, — каже Назар 

— Десятки, одинадцятки, дванадцяток менше, — сказав Діма

— В класі друзів маєте багато?

—У нас скільки учнів в класі стільки й друзів, — каже Діма. — Ми часто всім класом їдемо на екскурсію

— А яка  для вас подія яка вам запам’яталася найбільше. Хлопці переглянулись і посміхнулись кажуть. Ми ніколи не думали, що коли поставити перевернутий контейнер на колеса можна потрапити в газету. На що ми  відповіли Ви потрапили в газету не за те що підняли контейнер. Ви потрапили в газету за свою людяність і доброту, за прагнення зробити хорошу справу та прийти першим на допомогу тим хто потрапив в біду чи халепу.

— Назар і Діма вирізняються в класі своєю добротою та чуйністю. Вони надзвичайно товариські, завжди допоможуть і виручать, — каже класний керівник 4-В Людмила Петренко. — Так вони швидкі , активні і це їм допомагає в житті. Вони можуть прийти зробити корисну справу От сьогодні прийшли і розповідають, що вони врятували голуба. Хлопчики дуже хороші і клас у нас дуже дружній працюємо над тим. Вже чотири роки у нас дака дружня сім’я. Разом відзначаємо свята, разом їздимо на екскурсії. Разом навчаємося.

— На екскурсії часто їздите? 

— Я не можу сказати що часто, але два рази на рік їздимо

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up