Дитина-калькулятор: наш Антон Васалатій — абсолютний чемпіон «Прангліміне-2020»

Дитина-калькулятор: наш Антон Васалатій — абсолютний чемпіон «Прангліміне-2020»
На фото ліворуч мама Антона - Аліна Володимирівна, вчителька математики Марина Ковальчук та абсолютний чемпіон Антон Васалатій
  • Днями завершився Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2020. У змаганнях взяли участь 116 учасників з різних областей України.
  • Очна сесія для 12-ти учасників з Вінницької області відбулася на базі Ладижинської школи №4 (повідомляє «Ладижин Новини»).
  • Разом з ним до Ладижина приїхали учасники різних вікових категорій – від учнів 1-3 класів до дорослих (сеньйори та сеньйорити). 

Змагання проходили в режимі онлайн в комп’ютерному класі. Їм передувала онлайн-конференція, де учасники мали змогу представити свій регіон та поспілкуватись з організаторами. 

Гордістю для Козятина є те, що титул абсолютного чемпіона цьогорічного національного етапу конкурсу отримав наш земляк – Антон Васалатій, який навчається у 8 класі в козятинській школі-гімназії-дитячому садку. У нього максимальна кількість балів – 28 138. 

Переможцями конкурсу стали одразу четверо вінничан:

Дівчата 7-11 класи:

Владислава Лехман (Ладижин), – 18753 балів.

Анастасія Слободянюк (Муровані Курилівці) – 18634 балів.

Хлопці 7-11 класи:

Антон Васалатій (Козятин) – 28138 балів, абсолютний чемпіон.

Даніїл Журба (Ладижин) – 21193 балів.

Переможці мають представляти Вінниччину на Міжнародному фіналі змагань, який відбудеться у Вентспілсі, (Латвія), 2 травня 2020 року. Їх результати та позиції можна переглянути на сайті конкурсу.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up