Дитину з балкону знімали рятувальники

Мати загуляла на Дні міста, а 8-річний синочок намагався вийти вікном з квартири

Дитину з балкону знімали рятувальники

Першого ранку після масового гуляння з приводу Дня міста, по Вінниченка сталася надзвичайна подія. Людям довелося спостерігати жахливу картину. Маленький хлопчик переліз через огорожу балкона на другому поверсі однієї з чотирьохповерхівок та гукав на допомогу. Кожної миті він міг зірватися й впасти. Сусіди зателефонували рятувальникам. Ті швидко приїхали  та за допомогою висувної драбини зняли малого. Далі “висотником” займалася поліція.

Цілого та здорового, але наляканого та збентеженого хлопчика правоохоронці відвезли до рідної бабусі на Грушевського.

Як виявилось, мати хлопчика пішла святкувати День міста та до опівдня понеділка ще не повернулась...

Дати будь-які коментарі газеті “RIA-Козятин” з приводу події мати хлопчика відмовила, сховавшись на тому самому балконі. Двері не відчинила на стукіт (дзвінок не працював). Сусіди та очевидці події розповіли, що раніше в цьому будинку був подібний випадок, але з маленькою дівчинкою.

— Жінку можна зрозуміти, — каже одна із сусідок. — В Козятині мало масових розважальних заходів. І всі козятинчани намагаються скористатися будь-якою нагодою розвіятися. Особливо, коли виховуєш дитину наодинці, без чоловіка... Але якщо вже заводиш дитину, то вона має бути на першому місці. Ніякі розваги не повинні завадити повернутися додому. В наш час у всіх є мобільні телефони. Можна ж було відвести дитину до бабусі.

Дійсно, ця безвідповідальність та легковажність могла призвести до трагедії. Дякуючи небайдужим перехожим та оперативності рятувальної служби, хлопчик відбувся переляком.

Багато людей переживають за своїх собак, коли не можуть вчасно повернутися додому й вигуляти домашнього улюбленця. І намагаються не зважаючи ні на що прийти швидше.

Мабуть, святкова програма була такою цікавою та насиченою, що жінка геть втратила відчуття реальності. Сподіваємося, вона на майбутнє зробить вірні висновки і ситуація не повториться.

Коментарі
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up