Дитячий День міста з військовим оркестром

Ось так в нас святкують

Дитячий День міста з військовим оркестром

У цьому році на розважальних заходах для дітей з нагоди Дня народження міста самих винуватців торжества в центрі площі було мало. Переважна більшість дітей стояли в чергах на безкоштовні атракціони, які безкоштовними були з 10 до 20 години. Кому не хотілося стільки чекати, направлялися в якесь інше місце розваг. Хто хотів, щоб час спливав швидше, фотографувалися чи то біля плакату квітучих Нідерландів чи на гористих пейзажах Австрії.

Варто відвідати

Made in Ukraine у Вінниці

Забігаючи наперед, скажу, уявіть розчарування матері чи батька, які простояли в черзі годину, а їх черга підійшла о 20.05. Адже після двадцятої години атракціони стали платними. На таке кажуть: “танцював, танцював та не вклонився”.

Працювала “Шалена лабораторія”. До неї в окремих батьків є зауваження. Їм не сподобалось, що побачене тут на площі, деякі діти можуть спробувати повторити в інших сполуках. Адже наші діти талановиті у всьому. Під час приготування кукурудзяних паличок рідким азотом, лабаранти з тарілки, в якій готували страву, розсипали палички. А справжній господар нашого міста малесенький Славік зробив їм зауваження: “А прибирати за собою, хто буде?”

Розважальних заходів для дітей вистачало — виступ вівчарки Арлани, виставка військової техніки і зброї військової частини, спортивної амуніції з багатьох видів єдиноборств, яку могли приміряти на себе діти, циркова програма. Остання від депутата облради Ірина Колесник.

Не дуже вписався для малечі концерт музикантів Національної гвардії. Оркестрових професіоналів зустріли з байдужістю до їхнього виступу. І справа тут не в тому, що козятинські діти не люблять музику. Сам оркестр Національної гвардії не вписувався в цей день у дитячу програму.

Відсвяткували дитячий День міста з розмахом. Тільки після кожного свята наступають будні. Якими вони будуть, покаже час. Та хотілося б, щоб грошей вистачало ще й на дитячі програми і культуру міста в цілому. А то якось дивно виходить: сценічні костюми вішаємо на плечі батьків дітей, які прославляють Козятин. А святкуємо, наче в бюджеті міста на культуру закладені мільйони.

Від редакції: Прикро, до болі, що в державі, яка перебуває в стані війни, високопрофесійний військовий духовий оркестр був не сприйнятий молодим поколінням. Довиховувалися. Це причина кричати на весь світ, що ми втрачаємо молодь. “Лісапетний батальйон” можемо чути, а військових музикантів, ветеранів АТО не здатні сприйняти.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up