Дивіться, куди натискаєте!

Дивіться, куди натискаєте!

З мобільними операторами починають судитися

Закликаю всіх користувачів мобільних операторів не натискати на незрозумілі кнопки і завжди відстоювати свої права, якщо з вас зняли незаконно гроші.

Абоненти нерідко скаржаться на те, що без дозволу списуються з рахунку гроші за якісь контент-послуги. Один з користувачів подав до суду на оператора і виграв його в першій інстанції. Усього за весь період «підписки» оператор зняв 1115 грн. Спочатку абонент попросив самого оператора скасувати підписку і повернути списані гроші. Але цього не сталося. І він був змушений звернутися до суду.

У суді представник “Київстар” посилався на те, що позивач підключив послугу після того, як натиснув «Продовжити» на сайті постачальника контент-послуг. Однак не надав ніяких доказів того, що абонент дійсно замовляв ці послуги. У результаті суд став на сторону позивача, ухваливши повернути йому списані гроші і виплатити моральну компенсацію в 1000 грн. Однак у судовому реєстрі з'явилося рішення, в якому говориться, що підтвердженням згоди абонента на отримання контент-послуг є натискання ним відповідної кнопки на сайті постачальника цих послуг. Мабуть, це була кнопка "Продовжити". Далі справу буде розглядати Верховний суд.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up