Дивіться, куди натискаєте!

Дивіться, куди натискаєте!

З мобільними операторами починають судитися

Закликаю всіх користувачів мобільних операторів не натискати на незрозумілі кнопки і завжди відстоювати свої права, якщо з вас зняли незаконно гроші.

Абоненти нерідко скаржаться на те, що без дозволу списуються з рахунку гроші за якісь контент-послуги. Один з користувачів подав до суду на оператора і виграв його в першій інстанції. Усього за весь період «підписки» оператор зняв 1115 грн. Спочатку абонент попросив самого оператора скасувати підписку і повернути списані гроші. Але цього не сталося. І він був змушений звернутися до суду.

У суді представник “Київстар” посилався на те, що позивач підключив послугу після того, як натиснув «Продовжити» на сайті постачальника контент-послуг. Однак не надав ніяких доказів того, що абонент дійсно замовляв ці послуги. У результаті суд став на сторону позивача, ухваливши повернути йому списані гроші і виплатити моральну компенсацію в 1000 грн. Однак у судовому реєстрі з'явилося рішення, в якому говориться, що підтвердженням згоди абонента на отримання контент-послуг є натискання ним відповідної кнопки на сайті постачальника цих послуг. Мабуть, це була кнопка "Продовжити". Далі справу буде розглядати Верховний суд.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up