Дизель-поїзд «Козятин-Христинівка» відмінили

Дизель-поїзд «Козятин-Христинівка» відмінили
Після 22 листопада потяг на Христинівку вже не курсує

Через збитковість маршруту, в кінці листпада відбувся останній рейс поїзда «Козятин-Христинівка». Це викликало шквал негативних обговорень серед козятинчан у соцмережах. Мовляв, ось так залізниця дбає про людей. Скоро і колії почнуть розбирати

Відомо, що дизель-поїзд № 6297/6298 «Христинівка-Козятин-Христинівка» належить Одеській залізниці. І шлях до його майбутнього скасування було прокладено ще два роки тому, коли стан колії значно погіршився, а швидкість руху дизель-поїзда суттєво впала. Разом з ним впав і пасажиропотік — складав лише на 1-5 %, що відповідно не покривало витрат на його курсування. Продаж квитків на дизель-поїзд в межах Південно-Західної залізниці здійснювався лише квитковими касами вокзалу станції Козятин і складав в середньому за добу лише 4 квитки.

Як прокоментувала газеті «RIA» начальник пасажирського сектору козятинської дирекції залізничних перевезень Ірина Шклярська, пасажиропотік напряму

залежить від кількості проданих квитків на той чи інший приміський поїзд. Тому, навіть при значній заповненності поїзда він може бути низьким. Адже залежить від свідомості громадян в обов’язку здійснювати проїзд, придбавши квиток у касі чи у роз’їзного касира.

— Це може бути «перша ластівка» по відміні курсування приміських поїздів, — каже Ірина Шклярська. —  Якщо пасажири і надалі не будуть купувати квитки в касах вокзалів, станцій, де є квиткові каси, не будуть вимагати квитки у касирів квиткових роз’їзних, що обслуговують електропоїзди та дизель-поїзди, а місцеві органи влади не будуть відшкодовувати понесені збитки за перевезення пільгових категорій громадян, то на решті дільниць пасажири залишаться без соціальних приміських поїздів.

 

Коментарі (6)
  • Юля Тисячна

    А людям що робити? Хто подбає про студентів, які ним їздили? ГАНЬБА
  • Арсен

  • Ваня

    Я бачу, що з 08.12.2019 немає примiських потягiв й до станцiï Житомир
  • Ваня

    Потрiбно контролювати роботу роз'ïзних касирiв
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up