«Для допомоги тваринам немає ні відпустки, ні карантину». Як зоозахисники працюють в нових умовах

«Для допомоги тваринам немає ні відпустки, ні карантину». Як зоозахисники працюють в нових умовах
Попри карантин зоозахисники продовжують працювати: підгодовують тваринок і шукають їм домівку. Фото з групи ГО "Захист тварин "Сіромашка" у Фейсбук
  • Ми поспілкувалися із представниками ГО «Захист тварин «Сіромашка» і розпитали, як карантин вплинув не їхню роботу.
  • А також дізналися, чим ви можете допомогти чотирилапим, які опинилися на вулиці.
     

Громадська організація «Захист тварин «Сіромашка» діє у нашому місті з кінця липня минулого року. До списку засновників входить 14 осіб. Керує організацією Людмила Ілієвич.

Представники цього ГОї допомагають тваринкам, які живуть чи опинилися на вулиці. Вони не лише підгодовують їх, а й стерилізують, відвозять до ветклініки, якщо тварина захворіла чи має травму, і шукають чотирилапим домівку.

Звісно, карантин вплинув і на роботу організації. Хоча й працюють зоозахисники, як і раніше, не покладаючи рук.

— Працюємо в звичайному режимі, — каже Наталія, представник ГО «Захист тварин «Сіромашка». — Для допомоги тваринам немає ні відпустки, ні карантину. На наскільки дозволяють наші фізичні можливості для братів наших меньших.

Люди постійно «підкидають» зоозахисникам роботу — викидають своїх улюбленців на вулицю. І тоді для них доводиться шукати домівку. Роблять це через соціальні мережі. Але поки знайдуться добрі руки, у які можна передати тваринку, її треба чимось годувати. І карантин впливає чи на найбільше саме на цей аспект діяльності громадської організації.

— Порівняно з тим, як було раніше, то мабуть різниця є. Але опікуни, які підгодовували раніше, стараються з усіх сил нагодувати. Хочемо сподіватися, що ситуація надалі буде змінюватися. Бо багато людей залишилось без заробітку та не мають можливості погодувати чотирилапих друзів. Але більшість з них діляться останнім, — продовжує Наталія. — Велике прохання до людей, щоб не були байдужими до бездомних тварин і по можливості підгодовували їх.

Представники організації підгодовують тварин сухим кормом, лапками та шийками. Часом знаходяться люди, які не можуть допомогти фінансово, але передають продукти.

— Сьогодні нам передали безкоштовно фарш. Його завезуть на вулицю Сербіна бабці Валі. Вона опікується котиками, яких постійно туди підкидають. Таких людей багато, — каже Наталія.

Ви також можете допомогти тваринкам, що живуть на вулиці. Громадській організації можна надсилати кошти на рахунок. Реквізити:

Г.О. Захист тварин «Сіромашка», р, р ua443204780000026009924874489 мфо 320478, код 43136330, Укргазбанк, призначення: благодійний внесок.

Також можна допомогти продуктами. Для цього треба зв’язатися із зоозахисниками. Громадська організація має сторінку у Фейсбук  . Просто напишіть у приватні повідомлення. Або захопіть із собою їжу і воду і просто дайте тваринам на вулиці.

— Дякуємо небайдужим людям. Маємо фінансову підтримку. Та дякуємо ветклініці «Айболіт», які завджи готові прийняти нас у будь-який час та надати допомогу постраждалій тварині. Разом ми сила, дякуючи усім небайдужим людям, бо світ не без добрих людей, — підсумувала Наталія.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up