Для козятинчан всіх вікових груп в міському сквері відкрили активний парк

Для козятинчан всіх вікових груп в міському сквері відкрили активний парк
  • В середу, 3-листопада у міському парку був офіційно відкритий встановлений 2 місяці тому активний парк.
  • Це  спортивний майданчик з турніками, брусами, шведською стінкою, координаційною лінією, лавкою. Реалізований за програмою президента України «Здорова Україна» за кошти громади.

Відкрили активний парк за участі козятинської молоді, міського керівництва, представників обласної та міської спортивної спільноти, депутатів обласної та міської ради і керівництва районної адміністрації.

 Переважна більшість ораторів в своїх коротеньких виступах наголошували, що спортивний комплекс який поставили в Козятині входить до четвірки кращих активних парків з 15 які вже функціонують за програмою «Здорова Україна» у Вінницькій області. Тепер кожен бажаючий має можливість займатися спортом і тим самим зміцнити своє здоров’я.

Трохи іншої думки був гість з Вінниці дворазовий чемпіон світу з велотреку — голова управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський. Він сказав, що про спорт — це гучно сказано, але я впевнений, що з відкриттям нової локації в центрі нашого міста,  ви люди різного віку можете тут займатися руховою активністю, покращувати свою фізичну підготовленість і займатися фізичним вихованням.

Що про спорт активного парку було не гучно сказано довів в показових виступах Андрій Салинко з своїм вихованцем срібним призером чемпіонату України Максимом Путь. Можливо срібний призер Сіднея трохи образився, що ведуча не так поставила наголос на його титулі. З самого початку свого виступу дворазовий чемпіон світу зауважив на майбутнє звичайно. Він сказав що дворазові можуть бути стаканчики, а якщо дворазовий чемпіон то потрібно сказати інакше роблячи наголос на другій букві о. Якщо для спортсмена з іменем це так важливо, то питань немає виправимось. Тільки дворазових стаканчиків також не буває. Вони або одноразові, або багаторазового використання. Та повернімося до спортивного комплексу активний парк

Директор спортивної школи ВСП “Колос” Валерій Швець представив козятинчанам координатора спортивного майданчика з сумкою.  Забігаючи вперед після виступів і показового виступу акробатичного танцю черлідерів Наталії Салинко ми підійшли до координатора і запитали, а що знаходиться в сумці. Координатором виявився наш земляк. Він буде приходити у кожні вихідні і в нього можна взяти для занять спорту те, що у нього в сумці. Це 2 м’ячі, 4 килимки для фітнесу, гума і спортивні петлі для занять на турніках,бумеранг, і координаційна драбина.

 

Козятинський міський голова Тетяна Єрмолаєва радить взяти на озброєння програми “Здорова Україна” девіз “Тільки розпочати”.

Керуюча справами Аліна Тимощук розповідає, що майданчик пристосований не лише для молоді, а й для людей старшого віку. Кожен, за допомогою QR-коду можна переглянути відео уроки з вправами у виконанні відомих особистостей таких як Тіна Кароль чи Монатік, вибрати рівень складності тренувань. Для початківців передбачена програма “Новачок”. Для людей які підтримують спортивну форму більш підходить середній рівень або профі.

— Маємо намір розширити активний парк і вже сьогодні маємо напрацювання, — сказала керуюча справами

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Artur Edu

    Залізяки вже давно стоять... Навіщо їх офіційно відкривати? Щось змінилось після офіційного відкриття? Чи хтось на відкритті гроші відмивав? Чесно не розумію цієї події...

keyboard_arrow_up