Для студентів нашого училища відкрили новий сучасний клас

Для студентів нашого училища відкрили новий сучасний клас
  • На базі ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» для здобувачі освіти за кваліфікацією «Електромонтер із ремонту та обслуговування пристроїв СЦБ» відкрили сучасний навчальний клас
  • Про це йдеться на офційній сторінці нашого залізничного училища

- Влітку 2020 року було підписано Угоду про реалізацію міжнародного проєкту між Козятинським МВПУЗТ та Німецько-Українською промислово-торговельною палатою (AHKUkraine) спільно з ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» щодо впровадження елементів дуальної форми навчання в процес підготовки кваліфікованих робітників за модернізованою інтегрованою професією «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації, блокування». Дуальна освіта, як відомо, є німецькою моделлю поєднання навчання та здобуття практичних навичок професії на базі виробництва. - йдеться в повідомленні

У середу, 23 червня представники творчої групи Козятинського МВПУЗТ з реалізації спільного міжнародного проєкту, відвідали з робочим візитом ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» у смт. Глухівці, де відбулося урочисте відкриття сучасного навчального класу для опанування учасниками даного проєкту практичними уміннями та навиками за кваліфікацією «Електромонтер із ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування».

На зустріч були запрошені Голова Правління AHK Ukraine Александер Маркус; прокурист,доктор Сергій Миколайович Лісніченко та керівниця відділу проєктів у сфері професійно-технічної освіти, к.е.н. Наталія Стародуб.

Повідомляють, що навчальний клас обладнали сучасними діючими стендами, тренажерами з відповідним програмним забезпеченням, необхідними засобами та інструментами для отримання і відпрацювання практичних знань та умінь. Майбутні електромонтери, які навчаються за дуальною формою, в навчальному класі протягом наступного 2021-2022 н. р. отримають не лише теоретичні знання, а й практичні навички з обслуговування обладнання виробничих ліній, програмування та діагностування пристроїв, налаштування частотних перетворювачів і багато іншого. Близько 70% навчального часу здобувачі освіти перебуватимуть у тісному взаємозв’язку із підприємством.

Під час цього робочого візиту для здобувачів освіти, які навчаються за професією «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації, блокування», була проведена перевідна атестаціяза кваліфікацією слюсаря-електрика ІІІ – го розряду. По закінченні атестації учасники міжнародного дуального проєкту отримали грошову винагороду (відмінники по 1400 грн., а решта - по 900 грн.) та цінні подарунки, які символізують 25-річну співпрацю України та Німецько-Української торгівельно-промислової палати (AHK Ukraine).

Навчальний заклад на чолі з директором нагородили Дипломом учасника проєкту за вагомий внесок у розвиток державно-приватного партнерства, впровадження інновацій та підвищення ефективності системи професійно-технічної освіти в рамках співпраці з Німецько-Українською промислово-торгівельною палатою.

Учасниця міжнародного проєкту, здобувач освіти Козятинського МВПУЗТ Ольга Касянюк була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Лікарі залізних механізмів» в обласному конкурсі «Професія – моє майбутнє». Ольга представляла професію, яку здобуває за дуальною формою навчання.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
18:08 Календар іменин на грудень: кого і коли вітати з днем ангела play_circle_filled 17:24 Чи варто святкувати Новий рік та Різдво під час війни: думки психологів 15:03 Як зігрітися взимку без опалення: прості та дієві поради від МОЗ 13:55 В Україні запровадили санкції проти церковників УПЦ МП Від читача 16:07 Прикордонники замовили чотири позашляховики Land Cruiser Prado по 2 мільйони 13:09 Заступник начальника козятинської поліції Сергій Бойко про проведення кампанії «16 днів проти насильства» 12:17 У Глуховецькій ТГ рятувальники роздали селянам інформаційні листівки з правилами безпеки photo_camera 11:00 Чи буде у нас цьогоріч ялинка? 09:47 Окопні пічки, автомобілі та дрони: з Козятина відправили допомогу військовим play_circle_filled 08:51 Мінімум 10 годин без світла. Графік відключень електроенергії на 2 грудня 08:01 Привітайте Сергія та Дениса. Історія, заборони та прикмети 2 грудня play_circle_filled 20:10 Учні Кордишівської гімназії висади 500 цибулин різних квітів photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up