До губернатора на прийом інвалідам не записатися

До губернатора на прийом інвалідам не записатися

До нас в редакцію звернулася знову пані Станіслава Миколаївна Овчарук.

Ми вже неодноразово брали у неї інтерв’ю. Вона і її син потребують як інваліди (люди з обмеженими можливостями), соціально не захищені, захисту держави і чиновників. Звернення до губернатора Коровія не дало результатів. Пані Овчарук пройшла в Козятині всі етапи протистояння з міською адміністрацією. Також зверталася до депутата ВР Юрчишина про допомогу. Він відписався, що проблему інвалідів повинно вирішувати місцеве самоврядування. Але козятинський міський голова та міські чиновники також відмовили допомогти.

— На сьогодні, який статус за минулими звертаннями? — запитали Станіславу Миколаївну.

— Я в черговий раз хочу звернутися до пана Коровія про допомогу, тому що моє звернення на гарячу Урядову лінію переправили на обласну державну адміністрацію, звідки мені прийшла чергова відписка, що я маю записатися до губернатора на особистий прийом. Мені листом дали розклад його днів прийому і запису на особистий прийом. Але 13 вересня, коли згідно з графіком я хотіла записатися на прийом до Коровія (в мене є всі ці свідоцтва на телефоні), з 10-ї до 16-ї години зробила 92 дзвінки. За весь цей час жодного разу я не змогла додзвонитися (телефон постійно видавав “зайнято”).

Шановний пане Коровій! Перевірте, будь ласка, справність вашого телефону! І скажіть, будь ласка, як записатися до вас на особистий прийом?

— Виходить, що вас, соціально незахищену, така поважна особа, як голова облдержадміністрації Вінницької області, звідки родом президент України, обдурив?

— Якщо не він, то працівники його адміністрації, які не зацікавлені в тому, щоб люди доносили до губернатора свої проблеми і те беззаконня, яке творять чиновники на місцях.

— Тепер, якщо Коровій чи його підлеглі прочитають, або подивляться інтерв’ю в ютюбі, як мають вас знайти?

— Дякуючи редактору газети ”RIA-Козятин”, я створила електронну скриньку і зареєструвала сторінку на сайті обласної адміністрації. Буду чекати відповіді на цю електронну адресу.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up