До губернатора на прийом інвалідам не записатися

До губернатора на прийом інвалідам не записатися

До нас в редакцію звернулася знову пані Станіслава Миколаївна Овчарук.

Ми вже неодноразово брали у неї інтерв’ю. Вона і її син потребують як інваліди (люди з обмеженими можливостями), соціально не захищені, захисту держави і чиновників. Звернення до губернатора Коровія не дало результатів. Пані Овчарук пройшла в Козятині всі етапи протистояння з міською адміністрацією. Також зверталася до депутата ВР Юрчишина про допомогу. Він відписався, що проблему інвалідів повинно вирішувати місцеве самоврядування. Але козятинський міський голова та міські чиновники також відмовили допомогти.

— На сьогодні, який статус за минулими звертаннями? — запитали Станіславу Миколаївну.

— Я в черговий раз хочу звернутися до пана Коровія про допомогу, тому що моє звернення на гарячу Урядову лінію переправили на обласну державну адміністрацію, звідки мені прийшла чергова відписка, що я маю записатися до губернатора на особистий прийом. Мені листом дали розклад його днів прийому і запису на особистий прийом. Але 13 вересня, коли згідно з графіком я хотіла записатися на прийом до Коровія (в мене є всі ці свідоцтва на телефоні), з 10-ї до 16-ї години зробила 92 дзвінки. За весь цей час жодного разу я не змогла додзвонитися (телефон постійно видавав “зайнято”).

Шановний пане Коровій! Перевірте, будь ласка, справність вашого телефону! І скажіть, будь ласка, як записатися до вас на особистий прийом?

— Виходить, що вас, соціально незахищену, така поважна особа, як голова облдержадміністрації Вінницької області, звідки родом президент України, обдурив?

— Якщо не він, то працівники його адміністрації, які не зацікавлені в тому, щоб люди доносили до губернатора свої проблеми і те беззаконня, яке творять чиновники на місцях.

— Тепер, якщо Коровій чи його підлеглі прочитають, або подивляться інтерв’ю в ютюбі, як мають вас знайти?

— Дякуючи редактору газети ”RIA-Козятин”, я створила електронну скриньку і зареєструвала сторінку на сайті обласної адміністрації. Буду чекати відповіді на цю електронну адресу.

 

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря» Синопитики попереджають про похолодання та шторми: «Вторгнеться арктичне повітря»
Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Хто може стати новими почесними громадянами Козятина Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Історія Юрія Полішвайка. Чому чоловік після смерті дружини опинився надворі? Сьогодні в місті очікується гроза Сьогодні в місті очікується гроза Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус Смертельна ДТП під Козятином: зіткнулися іномарка та рейсовий автобус
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up