До лав Збройних сил України провели 35 призовників з нашого району

До лав Збройних сил України провели 35 призовників з нашого району
  • На території Хмільницького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи новобранців до лав Збройних сил України. Саме 1 жовтня, в Україні стартувала осіння призовна кампанія.
  • Загалом до армії провели цього дня 35 жителів Хмільницької, Уланівської та Війтівецької територіальних громад. І це, за інформацією Хмільницького ТЦК та СП, – найбільша кількість призовників.

Повідомляють, що з Хмільницької громади призвали 23 особи, з Уланівської – дев’ятеро та трьох – із Війтівецької територіальної громади. Всі майбутні солдати служитимуть у Морській піхоті, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Державній службі транспорту. Саме в таких військах юнаки виявили бажання проходити службу.

Привітати призовників прийшли представники влади, а також сільські голови територіальних громад. Побажавши хлопцям легкої служби, до юнаків звернувся начальник Хмільницького ТЦК та СП Андрій Охріменко, і побажав їм з честю здобувати ази військової служби та гідно виконати почесний обов’язок громадянина України. У дорогу та хорошу службу юнаків поблагословив протоієрей Іван Пукас.

Нагадаємо, що осіння призовна кампанія триватиме до грудня, і цього року кількість призовників  зменшено у зв’язку із збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом та з метою недопущення перевищення граничних показників чисельності Збройних Сил.

Варто також зазначити, що армійців у жодному разі не можуть залучати до проходження служби в Операції Об’єднаних Сил на Сході України. За офіційно працевлаштованими призовниками зберігається робоче місце з виплатою середньомісячної заробітної плати на весь період проходження військової служби. Під час призову держава виплачує допомогу. Не всіх громадян призовного віку призивають на службу. Є й такі громадяни, які мають право на відстрочку, і такі, що взагалі не підлягають призову.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up